Skocz do zawartości

Przed żałożeniem LPG


MaserTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W czwartek jadę do gazownika zakładać gaz do autka jak w podpisie. Powiedzcie mi na co zwrócić uwagę lub o co zapytać gazownika?

Wiem, że powinni ściągnąć kolektor ssący do montażu wtrysków i czytałem również o tym aby zawór butli nie był ustawiony do "jazdy na wstecznym".

Jeśli coś źle napisałem to poprawcie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że chcesz LPG. Instalację z takich i takich podzespołów, a nie inną. Jak są w stanie tak zrobić to wstawiasz, jak nie to szukasz dalej.

Jak będziesz teraz mu mówił co i jak ma być to powie Ci żebyś go nie uczył albo założył sobie sam. Takie rzeczy uzgadnia się przed wizytą.

Chyba że powiedziałeś już co chcesz mieć założone ( jaki reduktor, wtryski, butla, zawór itd)

Jak nie to założą Ci co uważają za stosowne. Jeśli warsztat cieszy się dobrą opinią to będzie ok. Gorzej jak będą sami kombinować i sprawdzać na Twoim aucie co będzie lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mówisz że chcesz LPG. Instalację z takich i takich podzespołów, a nie inną. Jak są w stanie tak

> zrobić to wstawiasz, jak nie to szukasz dalej.

> Jak będziesz teraz mu mówił co i jak ma być to powie Ci żebyś go nie uczył albo założył sobie sam.

> Takie rzeczy uzgadnia się przed wizytą.

> Chyba że powiedziałeś już co chcesz mieć założone ( jaki reduktor, wtryski, butla, zawór itd)

> Jak nie to założą Ci co uważają za stosowne. Jeśli warsztat cieszy się dobrą opinią to będzie ok.

> Gorzej jak będą sami kombinować i sprawdzać na Twoim aucie co będzie lepsze...

W Czwartek odstawiam i będę znał podzespoły. Z tego co pamiętam to wtryski Hana(nie pamiętam jakie) i sterownik STAG 4. Reszty doinformuję się przed odstawieniem samochodu.

Nie mam zamiaru nikogo uczyć zlosnik.gif Niektóre warsztaty nie demontują kolektora ssące czego chciałbym uniknąć. Warsztat polecany i znany na rynku ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> NISSAN PRIMERA P11 SR20DE 2.0 131 KM rocznik 1997, przebieg 161 tys km.

> Jutro zadzwonię to się doinformuję ale z tego co pamiętam to STAG 4 wtryski Hana ale nazwy

> reduktora nie pamiętam

ma byc ac r01 lub zavoli zeta N lub S ewentualnie KME silver.

koniecznie kolektor ma BYC SCIAGNIETY do nawiertów, przewody od wtryskiwaczy maja byc jak nakrotsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.