Skocz do zawartości

Termostat, kolor czujnika


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

> Są dwa kolory, czarny oraz zielony.

> Widzę że zielone idą chyba z fabryki. A czarne zamienniki?

> Ktoś jest w stanie powiedzieć jakie temp otwarcia na zielonym i czarnym?

Jaki silnik?

O ile mi wiadomo termostat jest sterowany "mechanicznie" - czujniki nie są do tego potrzebne. natomiast często w obudowę termostatu są wkręcone czujniki podające info o temp temp płynu dla ECU/klimatyzacji itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są dwa kolory, czarny oraz zielony.

> Widzę że zielone idą chyba z fabryki. A czarne zamienniki?

> Ktoś jest w stanie powiedzieć jakie temp otwarcia na zielonym i czarnym?

Nie wiem o czym piszesz, ale w jednym z wątku o swoim aucie polecałem allegrowicza i termostat.

Termostat działa świetnie do ostatniego dnia używania przeze mnie tego auta smile.gif

Aha. Auto nie jeździ. Dzwonił kupujący z prośbą o gwarancję na koło dmumasowe, bo podobno miało luzy. Jak się dowiedziałem silnik się rozpadł i dlatego wymontował też i dmumas zlosnik.gif

Jak się o tym dowiedziałem, to aż mi się tyłek sam zacisnął z wrażenia, bo przecież nawet przez głowę mi nie przeszło że coś z silnikiem jest nie tak i ta przyjemność mogła mnie spotkać blush.gif

Powinienem to info dopisać chyba w wątku o 159 za 25tyś grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem o czym piszesz, ale w jednym z wątku o swoim aucie polecałem allegrowicza i termostat.

> Termostat działa świetnie do ostatniego dnia używania przeze mnie tego auta

> Aha. Auto nie jeździ. Dzwonił kupujący z prośbą o gwarancję na koło dmumasowe, bo podobno miało

> luzy. Jak się dowiedziałem silnik się rozpadł i dlatego wymontował też i dmumas

> Jak się o tym dowiedziałem, to aż mi się tyłek sam zacisnął z wrażenia, bo przecież nawet przez

> głowę mi nie przeszło że coś z silnikiem jest nie tak i ta przyjemność mogła mnie spotkać

> Powinienem to info dopisać chyba w wątku o 159 za 25tyś

Wymieniłem termostat, i po 500km znowu jest do wymiany sick.gifsick.gifsick.gifsick.gif

Pamiętasz nazwę gościa z allegro?

Niezła kaszana z Twoim byłym autemshocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwa razy ten sam link

> Co do termostatu, taki zamawiałeś?

Nie mam pojęcia. Nawet go nie wyjmowałem z pudełka, tylko zwiozłem do mechanika.

Kupiłem na aukcji nr 2174059071, może gdzieś znajdziesz archiwum.

Kosztował 270PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.