Skocz do zawartości

Zagazowałem Lampucere :))


Sim86

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak teraz będzie się jeździć....

Przede wszystkim wydaje mi się że silnik chodzi ciszej, zbiera się chyba nawet lepiej smile.gif

Butla w kole, tankowanie pod klapką wlewu paliwa czyli nie widać że jest podtlenek gazolu zlosnik.gif

Niby IV generacja gazu, co do dokładnych parametrów to nie wiem i nie będę głupot pisał, jak dostanę specyfikację i fakturę to ewentualnie napiszę jak ktoś będzie chciał.

Tankowanie: dziś na BP z wykorzystaniem payback zapłaciłem 74zł za pełną butlę chyba zacznie się oszczędzanie grinser006.gif

Dziś opijamy lekko gaz żeby się nie dupczył a auto jeździło dobrze

Tyle ode mnie 20.GIF

Ps: zaraz się zacznie :" GAZ TO ZŁO" itp ale ze złego również można korzystać, bo po to jest wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jak teraz będzie się jeździć....

> Przede wszystkim wydaje mi się że silnik chodzi ciszej, zbiera się chyba nawet lepiej

> Butla w kole, tankowanie pod klapką wlewu paliwa czyli nie widać że jest podtlenek gazolu

> Niby IV generacja gazu, co do dokładnych parametrów to nie wiem i nie będę głupot pisał, jak

> dostanę specyfikację i fakturę to ewentualnie napiszę jak ktoś będzie chciał.

> Tankowanie: dziś na BP z wykorzystaniem payback zapłaciłem 74zł za pełną butlę chyba zacznie się

> oszczędzanie

> Dziś opijamy lekko gaz żeby się nie dupczył a auto jeździło dobrze

> Tyle ode mnie

> Ps: zaraz się zacznie :" GAZ TO ZŁO" itp ale ze złego również można korzystać, bo po to jest

Gratulacje claps.gif Ja tez niedawno zagazowalem Primere i za 100 zl robie 330 km wiec jestem bardzo zadowolony. Jesli chodzi o prace silnika to rowniez zaobserwowalem cichsza prace zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratulacje Ja tez niedawno zagazowalem Primere i za 100 zl robie 330 km wiec jestem bardzo

> zadowolony. Jesli chodzi o prace silnika to rowniez zaobserwowalem cichsza prace

A ile CI pali ta Primerka 2,0 ?? Mój Lancer od 9 do 13 L benzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratulacje Ja tez niedawno zagazowalem Primere i za 100 zl robie 330 km wiec jestem bardzo

> zadowolony. Jesli chodzi o prace silnika to rowniez zaobserwowalem cichsza prace

To ja za niecałą stówkę robię ciut ponad 400km; no ale silnik 1.6 + więcej miasta grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to także się podepnę pod temat. zlosnik.gif

Też zagazowałem swojego Lancernika 2.0 + Stag 300 Premium, wtryskiwacze Hana - Profi montaż - już drugi samochód robię u gościa i naprawdę ogarnia temat.

Auto jeździ doskonale<ok> Zrobiłem na razie 40 km na gazie - więc nie wiem jak ze spalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dupowóz woli benzynę. Też mam sekwencję, lecz samo auto - dopiero 5 miesięcy i nie wiem tak naprawdę, co było robione, ale w instalację LPG nie inwestowałem jeszcze. Fachowiec co prawda stwierdził, że wtryskiwacze (a co za tym idzie - także filtry) do wymiany, a ile w tym prawdy... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to także się podepnę pod temat.

> Też zagazowałem swojego Lancernika 2.0 + Stag 300 Premium, wtryskiwacze Hana - Profi montaż - już

> drugi samochód robię u gościa i naprawdę ogarnia temat.

> Auto jeździ doskonale Zrobiłem na razie 40 km na gazie - więc nie wiem jak ze spalaniem.

Ile koni w lancerze? Pochwal sie spalaniem jak troszke pojezdzisz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój dupowóz woli benzynę. Też mam sekwencję, lecz samo auto - dopiero 5 miesięcy i nie wiem tak

> naprawdę, co było robione, ale w instalację LPG nie inwestowałem jeszcze. Fachowiec co prawda

> stwierdził, że wtryskiwacze (a co za tym idzie - także filtry) do wymiany, a ile w tym

> prawdy...

Proponuje podjechac do ogarnietego gazownika, zrobic porzadny przeglad instalacji, posprawdzac mapy i jezdzic taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile koni w lancerze? Pochwal sie spalaniem jak troszke pojezdzisz

Silnik 4G63 2.0 Lancer wersja Intense - 136KM

Mój gazownik ma hamownię, jak będę miał czas to zapniemy go na maszynę i zobaczymy jak z gazem się to przedstawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2006, 125000 km przebieg.

Spalanie benzyny - 10-11 litrów - jazda mieszana.

W porównaniu z Accordem VI gen - to dużo szybsze auto jest zlosnik.gif

Mam w domu również accorda VII gena - 2.0 benzyna - IMO tez wolniejszy od Lancernika.

Niestety na początku miałem duże wydatki - sprzęgło, regeneracja skorodowanej miski olejowej itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silnik 4G63 2.0 Lancer wersja Intense - 136KM

> Mój gazownik ma hamownię, jak będę miał czas to zapniemy go na maszynę i zobaczymy jak z gazem się

> to przedstawia.

U mnie też 2.0 135KM.

Narazie zrobiłem 38km na gazie zwględu na to że dopiero dziś aktualizowałem dowód rejestracyjny który przeszedł jakiś czas temu a ja jeździłem na nieważnym ale cii 270751858-jezyk.gif

Jak narazie wtdaje mi sie że też mam STAG bo takie coś pisze na pokrowcu na koło ale napisze dokładniej tak jak wyżej zeznaczyłem jak dostane faktury i papiery bo kompletnie sie na tym nie znam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie 39. Teraz zrobione 340 km na jednym baku w tym krótkie odcinki miasto i 100 km w trasie.

> Spalanie ok 11.3 litra. Jak dla mnie chwilowo jest ok

Mi może gazu i palic 14L :D ważne że gaz tańszy jak paliwo smile.gif a oszczędzac na bucie teraz nie mam zamiaru zlosnik.gifcool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam wiem. Teraz zrobilem 305 km z czego 250 w trasie z predkosciami 120 km/h i wyszlo 9 litrow.

Ooo; to już jakiś normalny wynik! ok.gif Gdyby cancer mi wciągał >10/100, to bym się chyba zmartwił. Nubira kombi z podobnym silnikiem i zaniedbaną instalacją II generacji połyka mi niewiele ponad 10 l LPG na 100 km, a jeżdżę nią tylko po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ooo; to już jakiś normalny wynik! Gdyby cancer mi wciągał >10/100, to bym się chyba zmartwił.

> Nubira kombi z podobnym silnikiem i zaniedbaną instalacją II generacji połyka mi niewiele

> ponad 10 l LPG na 100 km, a jeżdżę nią tylko po mieście.

Dla mnie tez zadowalajacy. Primera benzyny pali 10 wiec gazu w tych warunkach czyli Szczecin, krotkie odcinki i trasa raz na jakis czas to dla mnie rezultat zadowalajacy. Podziwiam ta nubire, Silnik 1.6 czy 2.0? wszedzie czytam, ze spalanie gazu w porownianu do benzyny to ok 20% wiecej wiec nubira pali mniej jak 9?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> No to także się podepnę pod temat.

> Też zagazowałem swojego Lancernika 2.0 + Stag 300 Premium, wtryskiwacze Hana - Profi montaż - już

> drugi samochód robię u gościa i naprawdę ogarnia temat.

> Auto jeździ doskonale Zrobiłem na razie 40 km na gazie - więc nie wiem jak ze spalaniem.

sorry, ale to niemożliwe.. Na pewno kłamiesz, auto kopci, pali 3 x tyle co na benie, a ty jesteśidiota, bo zagazowałeś auto, a gaz to zło do kuchene... sorre, że to piszę, ale na tym forum jest wielu mądrali, kórzy aut anigdy z gazem nie mieli, ale na pewno wiedza, że gazplus auto to zawsze problemy i zero oszczędności. Ja też zalożyłem i nic mnie nie intteresi:) Auto jeździ na gazie jak na benie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sorry, ale to niemożliwe.. Na pewno kłamiesz, auto kopci, pali 3 x tyle co na benie, a ty

> jesteśidiota, bo zagazowałeś auto, a gaz to zło do kuchene... sorre, że to piszę, ale na tym

> forum jest wielu mądrali, kórzy aut anigdy z gazem nie mieli, ale na pewno wiedza, że gazplus

> auto to zawsze problemy i zero oszczędności. Ja też zalożyłem i nic mnie nie intteresi:) Auto

> jeździ na gazie jak na benie.

Kurcze, yikes.gif Ale Cię to gryzło co? zlosnik.gif Ale od tego jest forum aby to napisać więc ok.gif za szczerość. Jestem tego samego zdania co Ty. Większość założy byle jaką (najtańszą lub źle dobraną) i byle gdzie instalację a potem na forach piszą jaki to gaz jest zły.

Niech piszą, dzięki temu aż tyle osób nie założy lpg do samochodu i gaz będzie tańszy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlosnik.gifgrinser006.gif Jasne, właśnie zleciłem demontaż facepalm%5B1%5D.gif

Tak poważniej - 13,5 literka wyszło mi.. Ciekawe jak będzie dalej.

Ogólnie fajne auto - ale na ten czas wpakowałem w nie sporo kasy. Accord mnie tego oduczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.