Skocz do zawartości

Rozkoduje mi ktos VIN VW? (na forum konkurencji nie dziala)


Jay

Rekomendowane odpowiedzi

> Jako ze na forum konkurencji gdzie rozkodowywali wszystkie VAGi, zamkneli temat do odwołania, to

> zapytam tutaj.

> Moze ktos mi rozkoduje Golfa V - WVWZZZ1KZ6W015005 ?

Golf 1.9, 22.06.2005r. data produkcji, sprzedaż - Szwajcaria, wnętrze antracyt / off black; zewnętrznie - 6K czerwony sunset metalik (kod A3X); 1.9 TDI 105 KM kod BKC; skrzynia 6 biegów - kod FWZ; wyposażenie komfort;

Czy to wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Golf 1.9, 22.06.2005r. data produkcji, sprzedaż - Szwajcaria, wnętrze antracyt / off black;

> zewnętrznie - 6K czerwony sunset metalik (kod A3X); 1.9 TDI 105 KM kod BKC; skrzynia 6 biegów

> - kod FWZ; wyposażenie komfort;

> Czy to wystarczy?

Dzieki, ale tyle to sam juz znalazlem smile.gif Chodzi mi o wlasnie dokladna liste wyposazenia z czym wyszedl z fabryki lacznie z rozmiarem felg, czy byl xenon czy nie bylo, tym czy byly klamki w kolorze itp szczegoly smile.gif ale dzieki za zainteresowanie 20.GIF

EDIT: na forum Passata do kazdego VINu Vagów dostawalem wlasnie taka liste 2-strony w pdf smile.gif ale nagle kolega zamknal temat i juz sie tym nie zajmuje no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki, ale tyle to sam juz znalazlem Chodzi mi o wlasnie dokladna liste wyposazenia z czym

> wyszedl z fabryki lacznie z rozmiarem felg, czy byl xenon czy nie bylo, tym czy byly klamki w

> kolorze itp szczegoly ale dzieki za zainteresowanie

To ja tu mam listę wyposażenia, tylko nie wiem, jak skopiować smile.gif

A jednak to chyba nie jest lista, bo coś za długa się robi i dodatkowo nie ma tego jak do pdf;a wrzucić ani w inny sposób skopiować, poza zrzutem ekranu; być może są to oznaczenia kodów z nalepki w bagażniku.

Dla przykładu z Twojego VINu pierwsze wpisy.

post-14537-14352518122957_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja tu mam listę wyposażenia, tylko nie wiem, jak skopiować

> A jednak to chyba nie jest lista, bo coś za długa się robi i dodatkowo nie ma tego jak do pdf;a

> wrzucić ani w inny sposób skopiować, poza zrzutem ekranu; być może są to oznaczenia kodów z

> nalepki w bagażniku.

> Dla przykładu z Twojego VINu pierwsze wpisy.

To to ok.gif Skąd to wytrzasnales? claps.gif Ta sprawa juz nieaktualna, ale na przyszlosc chcialbym wiedziec zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.