Skocz do zawartości

silniczek wspomagania Punto 2 i 2fl


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

> I urodzila sie zagawostka, czy są róznice między silniczkiem wspomagania od strszego punto 2 i

> wersją po FL ?? Jeśli tak to czy do P2 bedzie pasowal silniczej od 2FL ??

Tak , są róznice i te silniki nie są zamienne między sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie czy to na pewno silniczek padł u Ciebie, a jeśli tak to co dokładnie... Jakie są objawy?

ah tego to nie wie nikt, objawy, slychac bylo silniczek od jakiegos czasu przy max skrecie, pozniej raz dzialal, raz nie dzialal i tak w kolko, az ostatecznie dzialac przestal na amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ah tego to nie wie nikt, objawy, slychac bylo silniczek od jakiegos czasu przy max skrecie, pozniej

> raz dzialal, raz nie dzialal i tak w kolko, az ostatecznie dzialac przestal na amen

Moim zdaniem to nie wina silniczka. Prędzej czujnik skrętu...

Kiedyś opisywałem jak to w moim byłym zaczynało się.

Jeżeli chodzi o sam silnik - tam najczęściej padają przekaźniki. Ja je wymieniłem na nowe, jednak u mnie nie pomogło.

Tutaj masz opis tej wymiany.

W końcu wymieniłem czujnik skrętu na inny (używany) i problemy ustąpiły.

W jakim stanie jest akumulator?

Zacznij od porządnej diagnozy zanim władujesz się w koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ah tego to nie wie nikt, objawy, slychac bylo silniczek od jakiegos czasu przy max skrecie, pozniej

> raz dzialal, raz nie dzialal i tak w kolko, az ostatecznie dzialac przestal na amen

A nie można tego zdiagnozować , pewnie diagnostyka komputerowa pewnie wyjaśni sprawę uszkodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ah tego to nie wie nikt, objawy, slychac bylo silniczek od jakiegos czasu przy max skrecie, pozniej

> raz dzialal, raz nie dzialal i tak w kolko, az ostatecznie dzialac przestal na amen

jesli zapala sie kontrolka wspomagania, to z kodu bledu odczytanego interfejsem dowiesz sie czy wina lezy po stronie czujnika czy silnika.

ja mialem tylko zimne luty. naprawa prosta, ale rozlutowanie i rozlozenie jest troche mozolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem to nie wina silniczka. Prędzej czujnik skrętu...

> Kiedyś opisywałem jak to w moim byłym zaczynało się.

> Jeżeli chodzi o sam silnik - tam najczęściej padają przekaźniki. Ja je wymieniłem na nowe, jednak u

> mnie nie pomogło.

> Tutaj masz opis tej wymiany.

> W końcu wymieniłem czujnik skrętu na inny (używany) i problemy ustąpiły.

> W jakim stanie jest akumulator?

> Zacznij od porządnej diagnozy zanim władujesz się w koszty.

znalezione, padl jeden przekaznik w silniczku --- gdzie to dziadostwo dostac boje_sie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znalezione, padl jeden przekaznik w silniczku --- gdzie to dziadostwo dostac

mam na stanie zamienniki pasujące bez przeróbek gdyby co , po 20 zł za sztukę , ewenualnie moge zrobic ten silnik z wymianą ale zawsze wymieniam 2 sztuki zeby za jakis czas drugi nie walnął

jaby co to wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat.

Witam

Mam problem ze wspomaganiem. Na komputerze u elektryka pokazywało 2 błędy wskazujące na silniczek, sam silniczek dostał nowe przekaźniki, luty, i nadal nie działa.

Jak odpalam samochód to kontrolka gaśnie i jak dotknę lekko kierownicy coś robi "pyk" i znowu kontrolka świeci i nic nie działa.

Kupiłem używany silniczek z Allegro (może uszkodzony?) i ten sam problem.

Komputer nadal pokazuje błędy z silniczkiem. Podpinałem inne body i to samo.

Co to może być?

Pozdrawiam 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.