Skocz do zawartości

wejdzie do E36 compact? 8J17 ET35


koyotee

Rekomendowane odpowiedzi

felga jak w tytule. Da radę w kompakcie E36?

Nie będzie wystawać/ocierać?

Mam teraz 7,5J16 ET38 i jest prawie na równo z nadkolami. Będzie ocierać na dobiciach? hmm.gif

Bo mi się felgi AC sznycel trafiły za psi pieniądz i nie wiem czy brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> felga jak w tytule. Da radę w kompakcie E36?

> Nie będzie wystawać/ocierać?

> Mam teraz 7,5J16 ET38 i jest prawie na równo z nadkolami. Będzie ocierać na dobiciach?

> Bo mi się felgi AC sznycel trafiły za psi pieniądz i nie wiem czy brać.

Ja mam u siebie w compaccie 8J 17'' tylko nie pamiętam jakie mam ET i jest gicior nic nie ociera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w swoim 8J17 ET40 (piszę 8J, bo takie widzę parametry w necie, ale z tego co ja pamiętam to było to 8,5Jx17 ET41 - musiałbym znaleźć jakieś fotki) i nic nie tarło, ale to 5mm różnicy - tak na szybko jedna fotka poglądowa - guma 225/45/17

mini640.th.jpg

ale z przodu bok opony już lekko wystawał poza nadkole (był naciąg przy 225/45), z tyłu się chował - nic nie było modzone z nadkolami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem w swoim 8J17 ET40 (piszę 8J, bo takie widzę parametry w necie, ale z tego co ja pamiętam to

> było to 8,5Jx17 ET41 - musiałbym znaleźć jakieś fotki) i nic nie tarło, ale to 5mm różnicy -

> tak na szybko jedna fotka poglądowa - guma 225/45/17

> ale z przodu bok opony już lekko wystawał poza nadkole (był naciąg przy 225/45), z tyłu się chował

> - nic nie było modzone z nadkolami

ładne to.

Ja mam zamiar na to slicka 215/45 zakładać. 8J powinno być ok na równe odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jak przygotowania ??:) daja rade ??

spokojna,

jeszcze ich nie odebrałem. Poza tym i tak nie będę teraz na zimę 17 cali zakładał. Dopiero na lato.

Szukam dobrego szpreju i podkładu cobym sobie w święta pomalował bez pośpiechu cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Męsko

W kompakcie?!

rotfl.gifclaps.gif

Męsko to się w kupę wygląda

cfaniak.gif

> Tylko jeszcze Mpasztetu Ci brakuje

dziś se zrobiłem znowu pakiet grinser006.gif

Na zaspie jak parkowałem. Normalnie jakbym w beton przywalił takie było namarznięte. A wyglądała z wierzchu mięciutko taka przysypana świeżym śniegiem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spokojna,

> jeszcze ich nie odebrałem. Poza tym i tak nie będę teraz na zimę 17 cali zakładał. Dopiero na lato.

> Szukam dobrego szpreju i podkładu cobym sobie w święta pomalował bez pośpiechu

moze cos z tego zasadzisz smile.gif

http://www.plastidip.co.uk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W kompakcie?!

> Męsko to się w kupę wygląda

Moim zdaniem kompakt E36 wyglada bardziej mesko niz E39 albo E46 (no chyba, że M3 CSL).

> dziś se zrobiłem znowu pakiet

> Na zaspie jak parkowałem. Normalnie jakbym w beton przywalił takie było namarznięte. A wyglądała z

> wierzchu mięciutko taka przysypana świeżym śniegiem

Można się oszukać. Ja dzisiaj w nocy byłem polatać po okolicy, i bym się pod wannę wp... biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.