Skocz do zawartości

Szukam silnika do GPZ 500


sebek1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś z Was przypadkiem wiedział gdzie można kupić porzadny piec, w ladnym stanie, prosze o info smile.gif

Na koniec ubieglego sezonu, niestety 2 letni lancuch rozrzadu (10 tys przebiegu) powiedzial 30.GIF

Dało by sie zrobic glowice ale niestety przed awaria przyszorowal slizgacze i kartery, a opilki zabily panewki frown.gif

Takze prosze o info gdyby gdzies znajdowal sie do kupienia dobry piec, w nienagannym stanie i niezniszczony z zewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby ktoś z Was przypadkiem wiedział gdzie można kupić porzadny piec, w ladnym stanie, prosze o

> info

> Na koniec ubieglego sezonu, niestety 2 letni lancuch rozrzadu (10 tys przebiegu) powiedzial

> Dało by sie zrobic glowice ale niestety przed awaria przyszorowal slizgacze i kartery, a opilki

> zabily panewki

> Takze prosze o info gdyby gdzies znajdowal sie do kupienia dobry piec, w nienagannym stanie i

> niezniszczony z zewnatrz.

Może to Ci się przyda

KLIK

cena mniejsza jak za cały silnik (1200-1500) a z dwóch może da się złożyć jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może to Ci się przyda

> KLIK

> cena mniejsza jak za cały silnik (1200-1500) a z dwóch może da się złożyć jeden?

To co pokazales to sam blok silnika, wiec na nic sie nie zda niestety.

Allegro mam przewertowane.

Te silniki ktore sa dostepne, kosztuja od 1200-1500 za zdekompletowane silniki, bez alternatora, sprzegiel, dekli, pomp wodnych itp. Najczesciej odrapane z farby, i stoja od pol roku, bo nikt ich niechce, a sprzedawcy uparcie trzymaja cene, i zamiast sprzedac, wola w kolko placic za wystawienie aukcji. A nic nowego niestety sie nie pojawia.

To troche przesadzona cena za niekompletny silnik, do motocykla wartego 2000-3000 tys zlotych jako w pelni sprawny.

Jeden silnik kompletny w godziwej cenie niestety przeszedl mi kolo nosa:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co pokazales to sam blok silnika, wiec na nic sie nie zda niestety.

> Allegro mam przewertowane.

> Te silniki ktore sa dostepne, kosztuja od 1200-1500 za zdekompletowane silniki, bez alternatora,

> sprzegiel, dekli, pomp wodnych itp. Najczesciej odrapane z farby, i stoja od pol roku, bo nikt

> ich niechce, a sprzedawcy uparcie trzymaja cene, i zamiast sprzedac, wola w kolko placic za

> wystawienie aukcji. A nic nowego niestety sie nie pojawia.

> To troche przesadzona cena za niekompletny silnik, do motocykla wartego 2000-3000 tys zlotych jako

> w pelni sprawny.

> Jeden silnik kompletny w godziwej cenie niestety przeszedl mi kolo nosa:(

To może lepiej kupić sprawny motocykl za 2k, wyjąć silnik a resztę sprzedać na części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To może lepiej kupić sprawny motocykl za 2k, wyjąć silnik a resztę sprzedać na części?

Tez o tym myslalem, ale skolei nie wyrejestrujesz takiego rozebranego pojazdu smile.gif

Poza tym za duzo zachodu, i brak pewnosci, ze nie wyjdzie taka sama kwota za silnik, poniewaz duzo czesci moze sie okazac nie sprzedawalnych, badz ciezko sprzedawalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czasem nie podejdzie silnik z czegos innego ? np z er 5? a moze by cos zaadoptowac

Teoretycznie podejdzie, ale:

Inne walki rozrzadu = 50 koni zamiast 60. Tego sie nie da przebolec zlosnik.gif Przekladka walkow nie za bardzo bo lozyskowanie w glowicy (bez panewek), wiec z cala glowica (inny kolor), pozatym moja dostala po zaworach.

Inny kolor silnika.

Inne przelozenia skrzyni.

Biegi przelaczaja sie odwrotnie w silniku z er-5 (w druga strone obraca sie walek zmiany biegów w silniku.

Inne magneto i impusatory (da sie przelozyc), ale znowu inny kolor dekla.

Jednym slowem nie bardzo sie oplaca, mimo ze silniki sa prawie identyczne, to to prawie robi wielka różnice. Podobnie jest z silnikami z KLE (50 koni, przelozenia skrzyni), oraz EN 500, tam skolei oprocz 50 koni, przelozen, chromow na silniku, jest inny walek zdawczy, bo naped jest paskiem a nie lancuchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować napisać (lub mogę Ci podać numer telefonu) do tego gościa:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=6349393

sprzedawał różne części z rozbiórek gpz500, kupiłem u niego kolektor wydechowy(wszystko zgadzało się z opisem) i po rozmowie było widać że konkretny człowiek i zna się dobrze na gpz smile.gif

Może będzie miał to czego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.