Skocz do zawartości

Samochody z trzema pełnymi siedzeniami z przodu


Vadero

Rekomendowane odpowiedzi

> Mam dwójkę swoich, mam znajomych co mają bliźniaki-łatwo nie jest, ale trochę inaczej rozwiązujemy

> z żoną takie problemy, z pewnością nie angażowałbym 3 dorosłych osób do trójki szkrabów

Trochę odeszliśmy od tematu - zapewne gdybyśmy nie mieli niani dla dzieci i musieli sobie radzić sami, to byśmy jakoś sobie poradzili. Ale niania jest i w związku z tym czemu ma nam nie pomagać też przy wyjściu do lekarza?

I na taką sytuację by się przydało szóste siedzenie - ale nie za cenę dodatkowych 15 cm szerokości, jak to jest w Multipli w stosunku do Xsary Picasso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę odeszliśmy od tematu - zapewne gdybyśmy nie mieli niani dla dzieci i musieli sobie radzić

> sami, to byśmy jakoś sobie poradzili. Ale niania jest i w związku z tym czemu ma nam nie

> pomagać też przy wyjściu do lekarza?

> I na taką sytuację by się przydało szóste siedzenie - ale nie za cenę dodatkowych 15 cm szerokości,

> jak to jest w Multipli w stosunku do Xsary Picasso.

A jak się mają do tych wszystkich dywagacji 7-mio miejscowe suvy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wiem. Mnie się mieści do bagażnika Golfa nie-kombi.

> mar00ha

Ja raz zmieściłem swój do..... Yarisa (sic!!). Ale nie polecam nikomu i też wolę większe gabarytowo nadwozie, aby się nie chrzanić z rozkładaniem wózka na czynniki pierwsze.

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz jak już jedno dziecko dobrze się samo przemieszcza i żona może dźwigać wystarczą dwie osoby,

> ale wcześniej, gdy były dwa nosidła + wózek - niemożliwością było przemieszczenie dzieci dwie

> osoby - nie da się pchać wózka z nosidłem w ręku a nieść dwa nosidła to też żadna przyjemność.

> Szczególnie, gdy żona była niedawno po cesarce i nosić ciężarów nie mogła.

> Na pewno masz jakiś znajomych, którzy mają bliźniaki - zapytaj ich o to, czy jest ciężko. A ja mam

> dodatkowo jeszcze jedno, niewiele starsze dziecko, którym też trzeba się w między czasie

> zająć.

Mam czwórkę dzieci, w tym najmłodsze to bliźniaczki. Od początku dawaliśmy radę we dwójkę z żoną, choć nie ukrywam, że z nianią czy babcią zawsze było wygodniej. Ale to nie must.

Może clou problemu to różnica wieku dzieci - zbyt mała może powodować takie wymagania na nianię. hmm.gif

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.