Skocz do zawartości

e46 tralosc zawieszenia


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

> jaka jest trawalosc przedniego i tylnego zawieszenia w e46 po FL

> interesuje mnie wersja compact, coupe i sedan

> ile +/- kkm wytrzymuje na PL drogach

Tyłem bym sobie nie zawracał głowy, póki silnik nie będzie powyżej 200 KM. Jak już, to jakaś tulejka i po sprawie. Przód niestety całe wahacze, u nas średnio 50-70 kkm i do wymiany. Nie są tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tuleje są jak najbardziej wymienne, ale sworznie już nie.

e46 przed liftem i po lifcie ma takie same wahacza ba nawet nie ma różnicy między zawiasem typu m-technic a zwykłym( jak to można wyczytać na wielu ciekawych aukcjach allegro). Ogolnie mam dużo części do E46 używki wahacze w bdb stanie można u mnie dostać po 150zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mojego Compacta kupiłem 10tys km i na zawieszenie złego słowa nie powiem. Łączny nalot to 174tys km

> więc już trochę nakręcił. Jeśli masz jakieś pytania to wal śmiało.

jaki maz motor?

m46b20 jest optymalny ale sa podobo problemy z valvetronic, i sa problemy z LPG przez "brak" przepustnicy, mozna trafic zadbane auto

m56b25 jest dynamiczny ale pije olej.... , podobno dobry do gazu, niesterty wiekszosc aut jest mocno wyeksploatowanych przez domoroslych drifterow....

diesle mnie nie interesuja

celuje w ten R6 i bude wlasnie compact

co boli ten model poza malo wytrzymalym zawiasem

w jakim stanie powinno byc wnetrze po 250kkm (co moze byc wytrate)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety tylko N46B18, z końca produkcji 2004r.

na 100% mam pewny przebieg - 174 tkm.

Zawieszenie u mnie jest sztywne, niestety nie wiem czy ktoś je wcześniej dotykał ale póki co wszystko się trzyma perfekcyjnie.

Musiałbym ci porobić zdjęcia ale niewiarygodne jest jak te wnetrza dobrze moga sie trzymac. U mnie kompletnie nie widac zuzycia. Kierownica jest w super stanie, przyciski na niej rowniez jak nowe. Moze minimalnie galka skrzyni, ale to naprawdę znikomo.

Paskudnie za to moze wygladac konsola przy dzwigni recznego, gumowa powłoka rysuje sie mocno.

Moje cacko na wiosnę pójdzie na allegro bo wymyśliłem sobie mercedesa.

IMG_3324_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam niestety tylko N46B18, z końca produkcji 2004r.

rocznik pasuje silnik już trochę mniej smile.gif

> na 100% mam pewny przebieg - 174 tkm.

> Zawieszenie u mnie jest sztywne, niestety nie wiem czy ktoś je wcześniej dotykał ale póki co

> wszystko się trzyma perfekcyjnie.

> Musiałbym ci porobić zdjęcia ale niewiarygodne jest jak te wnetrza dobrze moga sie trzymac. U mnie

> kompletnie nie widac zuzycia. Kierownica jest w super stanie, przyciski na niej rowniez jak

> nowe. Moze minimalnie galka skrzyni, ale to naprawdę znikomo.

> Paskudnie za to moze wygladac konsola przy dzwigni recznego, gumowa powłoka rysuje sie mocno.

Jest na to jakieś lekarstwo -renowacja, nakładka?

> Moje cacko na wiosnę pójdzie na allegro bo wymyśliłem sobie mercedesa.

Jakby top było 2.5 lub 2.0 to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.