Skocz do zawartości

Zawias po raz n-ty


chojnik

Rekomendowane odpowiedzi

Chwale sie, ale bardziej zapytać chciałem.

Pany nadszedł czas ,że dorobiłem się nareszcie takiego zawieszenia jakiego chciałem - KONI

Do 15 stycznia musze czekac az importer sprowadzi z Holandi bo na miejscu nie ma - w tym czasie chce skompletować inne potrzebne przy tej robocie diwajsy.

Mam: nowe poduszki mcpersona, amory w drodze, springi zostają fk

I co by tam sie jeszcze przydało - górne nakrętki to się raczej nie zużyły, warto chyba odboje bo są tanie ? Co jeszcze ?

Spring mam -40 , ale odboje nie byly ciachane i bylo ok - warto ciachac czy jak jest ok to nie ruszac ?

Aaa i moze ktos ma patent - bo wydaje mi sie ze na dziurach lewa sprezyna mi stuka - owijacie czymś czy TTTM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chesz sobie skompletowac caly amorek to nakretka tulejka lozysko kapelusz guma pod niego spring amor i wsio no i odboj jak piszesz kup sobie 2 org na przod i zostaw jak jest. ja osobiscie nic nienaciagam na springa zadnej gumy bo niemialem zadnego pukania czy stukania smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a co do sportu do Seja? KYB Ultra SR i spręzyny eibacha np.? Co o tym myslicie? Nie chce miec betonu. Czasem tor, jakis szuter, nierówny asfalt, jak to u nas. Czy to prawda, że B6 i eibach to b.twarde zestawienie? A Krosno? Co kto testował lub ma u siebie? Rózne na przod i tył, takie same? Obecnie mam mts -40 i jest zle, ale przy obnizeniu takim chce pozostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany, a co do sportu do Seja? KYB Ultra SR i spręzyny eibacha np.? Co o tym myslicie? Nie chce miec

> betonu. Czasem tor, jakis szuter, nierówny asfalt, jak to u nas. Czy to prawda, że B6 i eibach

> to b.twarde zestawienie? A Krosno? Co kto testował lub ma u siebie? Rózne na przod i tył,

> takie same? Obecnie mam mts -40 i jest zle, ale przy obnizeniu takim chce pozostac

na moje do sportu to b6 + eibach jest optymalnym zawieszeniem nie jest twarde ani miękkie. Dobrze wybiera dziury i nierówności, takie miałem odczucia jak jeździłęm lampara rajdówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W najbliższym czasie bedziesz miał? Śpieszno mi trochę.

Zamówione juz, czekam na paczke, co to znaczy spieszno ? Bo prawdziwe testy pewnie dopiero za miesiac-dwa jak jakis trening pojade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spoko, a napisz mi ile Cię to kosztowało. Rozumiem, że nowe kupiłeś. Ktoś Ci polecił czy sam

> zaryzykowałeś?

KONI STR.T (pomaranczowe) - bez regulacji:

przód 8750-1073 cena kat. 341,64 zł/szt.

tył 8050-1093 cena kat. 274,41 zł/szt.

Koni Sport (zolte) z regulacja twardosci niedostępne juz do SC/CC u producenta/dystrubutora, ale gdzie nie gdzie są:

8040-1230SPORT 424.28 PLN /szt - Tył

8741-1370SPORT 793.61 PLN /szt - Przód

Ocyzwiscie same amortyzatory bez sprężyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> KONI STR.T (pomaranczowe) - bez regulacji:

> przód 8750-1073 cena kat. 341,64 zł/szt.

> tył 8050-1093 cena kat. 274,41 zł/szt.

> Koni Sport (zolte) z regulacja twardosci niedostępne juz do SC/CC u producenta/dystrubutora, ale

> gdzie nie gdzie są:

> 8040-1230SPORT 424.28 PLN /szt - Tył

> 8741-1370SPORT 793.61 PLN /szt - Przód

> Ocyzwiscie same amortyzatory bez sprężyn.

Podobnie KYB. Ultra SR też sa gazowe, a AGX są z regulacją. Cen nie znam, bo na razie poszukuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.