Skocz do zawartości

Prosba o ocenę - dostawczak


pejus1982

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko dwie różne lampy z tyłu, z przodu też się różnią.

Paka za ładna (prawie jak nówka), przebieg na pewno większy niż w ogłoszeniu. Ogólnie jakiś za ładny jak na 10-letniego dostawczaka, żeby nie maił ani jednej rysy?? Dla mnie trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo proszę o opinie o Renault Master. Tata myśli o kupnie tego egzemplarza Wiem, że Gniezno to

> stolica handlarzy i przebieg z kosmou, ale on się bardzo napalił na to auto. Jakieś konkretne

> uwagi dotyczące tego modelu?

Nie wiem co to za silnik niewiem.gif ale na pace było malowane tudzież naprawiane. Nadkola też nie realne aby 10 letnie autko miało tak ładne białe wnęki kół. Ale nie to jest najważniejsze tylko czy silnik zdrowy i jak się prowadzi . Ogólnie czy jest w miare prosty. O stan blacharki bym się nie martwił , każdy dostawczak rdzewieje ,, zależy tylko w jakim zawansowaniu jest stan rozkładu biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo proszę o opinie o Renault Master. Tata myśli o kupnie tego egzemplarza Wiem, że Gniezno to

> stolica handlarzy i przebieg z kosmou, ale on się bardzo napalił na to auto. Jakieś konkretne

> uwagi dotyczące tego modelu?

Dziwnie idealne koła yikes.gif. W tym modelu lubi "schodzić" farba srebrna, zostawiając czarne koła. Idealnie czyste wnęki drzwi. Auto albo jeździło tylko w niedzielę i to tylko palmową, albo całe było malowane. Nikt tak nie utrzymuje dostawczaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan paki też mnie dziwi, a po drugie poczytałem troszkę o tym silniku i lepszym wyborem chyba będzie 2,2 dCi albo 2,5. Ogólnie potrzebujemy czegoś na szybko po taty kilkuletni lublin już się rozsypał i szuka czegoś do budowlanki na niewielkie przebiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwnie idealne koła . W tym modelu lubi "schodzić" farba srebrna, zostawiając czarne koła.

> Idealnie czyste wnęki drzwi. Auto albo jeździło tylko w niedzielę i to tylko palmową, albo

> całe było malowane. Nikt tak nie utrzymuje dostawczaka.

dobre APC, środek typu degreaser i masz nadkola wymyte tak, że wyglądają jak nowe. 270751858-jezyk.gif

po drugie to tylko foty - jak wiadomo w realu może być całkiem inne autko 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobre APC, środek typu degreaser i masz nadkola wymyte tak, że wyglądają jak nowe.

Ale to jest dostawczak. Brak jest rys w "bagażniku", odrapań. Tego się nie da umyć.

Dodatkowo ten model po tylu latach powinien mieć gdzieś widoczną rdzę (wiem to z doświadczenia). Przecież nikt nie używa colli do pastowania dostawczaka kilka razy do roku biglaugh.gif.

PS

przyjrzałem się. Nadkola są powgniatane, nierówne, ale farba jest idealna, tak samo tylne drzwi (brak ubytków farby na wgniotkach) spy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stan paki też mnie dziwi, a po drugie poczytałem troszkę o tym silniku i lepszym wyborem chyba

> będzie 2,2 dCi albo 2,5. Ogólnie potrzebujemy czegoś na szybko po taty kilkuletni lublin już

> się rozsypał i szuka czegoś do budowlanki na niewielkie przebiegi.

Te silniki o mocy około 80KM wystarczą jako następca lublina

No chyba, ze ma być zamiana na bardziej "sportowy" biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.