Skocz do zawartości

Lancia Flavia


Quadri

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim smile.gif . Znacie to?

Ciekawą nazwę nadali bo Flavia to kiedyś nie tylko Cabrio było ale także Coupe i sedan klasy średniej, co by sugerowało następcę Lybry - i tak się zastanawiam czy czasem niedługo nie wprowadzą innych wersji nadwoziowych.

A tu dawna Flavia Cabrio dla porównania smile.gif

1024px-Bonhams_-_The_Paris_Sale_2012_-_Lancia_Flavia_Convertible_-_1965_-_004.jpg

EDIT: I jakiś nowy silnik: 2,4 4-cylindrowy benzyniak 170KM/225Nm. Ciekawe czy to coś nowego Fiata czy znowu zerżnięte z jakiegoś Chrystlera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> efekt zaoceanicznych zabaw/aspiracji

> z jednej strony dobrze, marka ma więcej modeli, może zacznie być ''widoczna'', ale jakość i

> innowacja to już nie to niestety

No dokładnie - ja jestem strasznie wkurzony tym. Teoretycznie i praktycznie Lancie i Fiaty mają lepszej jakości wnętrza itd.. niż ich amerykańskie odpowiedniki - ale wystarczy spojrzeć na stylistykę i klimat auta. No i te wnętrza - oprócz tego, że jest bez dawnego smaku, to straciło to poczucie włoskiego smaki i prawidziwej namiastki włoskiego auta klasy premium.

Wystarczy spojrzeć na samo wnętrze auta Croma vs Freemont , Thesis vs Thema lub Flavia sedan vs Lybra. Wnętrze mówi najwięcej o idei auta i jego charakterze.

Theme jeszcze można było przeboleć, bo stara Thema przynajmniej była podobna do tej nowej stylistycznie - jedynie w środku brak smaku stylistycznego, drewna i to głupie kiczowate niebieskie podświetlenie. Resztę można przełknąć. Ale Croma i Freemont albo teraz Lybra i w praktyce Chrysler 200 jako następca to masakra...

Po tym jak nie wprowadzili konceptu Fulvii do produkcji (a można było to zrobić bez problemu na płycie podłogowej nowego bravo lub grande punto od biedy), niesamowicie się zdziwiłem, że zrobili takie Cabrio/Coupe. To akurat mogłoby jeszcze być bo jest stylistycznie w miarę subtelne ale sedan oparty o Chryslera 200 będzie naprawdę paskudny...

Dla mnie to jest niszczenie marki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie to jest niszczenie marki :/

Niestety czas globalizacji i redukcji kosztów zabija.

Jak wchodziła nuova Delta miałem cichą nadzieję na wybicie marki, ale jak wyszło widać.

Ja jestem ciekawy jak to się będzie sprzedawało i gdzie icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.