Skocz do zawartości

Kamera cofania


optiview

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie,

jaka polecacie, główne założenia to kolorowa i bezprzewodowa, bez wiercenia w zderzaku, łatwość montażu, monitorek nie musi być na wyposażeniu, i nie w ramce rejestracji.

Dzięki za info od właścicieli.

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Panie i Panowie,

> jaka polecacie, główne założenia to kolorowa i bezprzewodowa, bez wiercenia w zderzaku, łatwość

> montażu, monitorek nie musi być na wyposażeniu, i nie w ramce rejestracji.

> Dzięki za info od właścicieli.

> Pzdr,

Kolego nie posiadam , ale znajomy miał i co do tej kamerki to: jeśli nie chcesz wiercić ani nic, to kupujesz na samoprzylepiec i poprostu kleisz gdzie chcesz, a klej jest w tym dosyć dobry:) tylko musisz dobrze szukać bo on kupował to dwa lata temu nie wiem czy jeszcze dostaniesz ale powinieneś... a jeśli masz radio z LCD to bez problemu możesz tam podpiąć smile.gif pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Do Santa Fe założyłem kamerę w ramce tablicy rejestracyjnej. Zapłaciłem coś koło 80 zł. Kamera kolorowa, w nocy wszystko fajnie widać. Generalnie polecam

Sam się za takim rozwiązaniem oglądam.Nie mam miejsca na inna kamerę a rzeźbić mi się nie chce i nie potrafie.

Mam zatem do Ciebie 2 pytania. 1.Czy kamera ma regulacje tylko w pionie czy w poziomie.Iczy po ustawieniu nie ulega ina zmianom pod wpływem wstrząsów z jazdy? 2. Mógłbys powiedzieć gdzie i od kogo kupowałes bo jest tego na alledrogo zatrzęsienie w takim rozbiciu cenowym że nie wiadomo za co sie łapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się za takim rozwiązaniem oglądam.Nie mam miejsca na inna kamerę a rzeźbić mi się nie chce i nie potrafie.

Mam zatem do Ciebie 2 pytania. 1.Czy kamera ma regulacje tylko w pionie czy w poziomie.Iczy po ustawieniu nie ulega ina zmianom pod wpływem wstrząsów z jazdy? 2. Mógłbys powiedzieć gdzie i od kogo kupowałes bo jest tego na alledrogo zatrzęsienie w takim rozbiciu cenowym że nie wiadomo za co sie łapać?

Kamera ma regulację w pionie , szczerze raz ustawiłem i położenie nie uległo zmianie. Jedynym mankamentem jest fakt że przewód od kamery do złączki nie ma łączenia i musiałem go przeciąć , przełożyć przez mały otwór do komory bagażnika i tam zlutować (bez sensem jest robienie dużej dziury żeby przepchnąć przewód w całości, a tak wykorzystałem otwory montażowe w klapie) Kupowałem na tej aukcji http://archiwum.allegro.pl/oferta/kamera-cofania-w-ramce-tablicy-rejestracyjnej-4-ir-i5610894331.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 6401. Problemów żadnych nie stwierdziłem, wszystko co tam masz bardzo fajnie i płynnie działa. (automapa, blutacz, kamera cofania)

 

generalnie polecam, zawsze można liczyć na wsparcie z GMS o parę pierdół pytałem i zawsze konkretnie odpowiadali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.