Skocz do zawartości

Wymiana linki prędkościomierza? Problem z Sondą Lambda?


djspark

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jeżeli ktoś zdążył zauważyć swapowałem moją 700-setkę na 1.1 z ccs wszystko jest cacy tylko mam pare problemów

1.Zostawiłem linkę od prędkościomierza od 700setki .. i po podłaczeniu do skrzyni od ccs-a i licznika z obrotkiem nie chce działać (nie pokazuje prędkości) linka cała , do skrzyni wkręca się też do końca ... czy muszę kupić linkę od ccs-a ? czy ta od 700 setki będzie pasowała tylko mam uszkodzonego ślimaka bądz coś w tym stylu? (licznik w poprzednim ccs chodził znakomicie)

2.Falują mi obroty jak samochód się nagrzeje i ogólnie za wysokie ma oborty(przedtem nie miał takich), samochód wiecej pali bo jakies 8 na 100 km.. w trasie... Sonda lambda ? (czy od cc 700 będzie pasowała ? )

Dziękuję za odpowiedzi i proszę o wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć jeżeli ktoś zdążył zauważyć swapowałem moją 700-setkę na 1.1 z ccs wszystko jest cacy

> tylko mam pare problemów

> 1.Zostawiłem linkę od prędkościomierza od 700setki .. i po podłaczeniu do skrzyni od ccs-a i

> licznika z obrotkiem nie chce działać (nie pokazuje prędkości) linka cała , do skrzyni wkręca

> się też do końca ... czy muszę kupić linkę od ccs-a ? czy ta od 700 setki będzie pasowała

> tylko mam uszkodzonego ślimaka bądz coś w tym stylu? (licznik w poprzednim ccs chodził

> znakomicie)

> 2.Falują mi obroty jak samochód się nagrzeje i ogólnie za wysokie ma oborty(przedtem nie miał

> takich), samochód wiecej pali bo jakies 8 na 100 km.. w trasie... Sonda lambda ? (czy od cc

> 700 będzie pasowała ? )

> Dziękuję za odpowiedzi i proszę o wyrozumiałość

Ja wymieniałem linke na sportingową po swapie (choć słyszałem ze z niekturych 700tek pasuje -mi nie pasowała). 8l na 100 przy ciezkiej nodze (przyzwyczajenia z 700:D) raczej norma. sonda z 700 jest chyba inna (ale pewności nie mam) co do falujacych obrotów to podejzany jest krokowiec albo lewe powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z 700 linka ma inne zakończenie od strony skrzyni. I ma prawo nie banglać. Do 900-ty by podeszła.

> A jaką sondę masz teraz?

> Z 700 na pewno nie pasuje, bo jednoprzewodowa. Musi być 4-ro.

oryginalna... ale jak łapie lewe powietrze? a 8 litrów to przy max 2500obrotow... bo powoli jeżdżę po naprawach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.