Skocz do zawartości

Skrzynia SC 900 czy da się zrobić?


mlody199122

Rekomendowane odpowiedzi

> naprawa w rozsądnych pieniądzach to swap na 1.1/1.2 8V

to wiem w planach swap na 1.4 16V tak jak pisałem w temacie wcześniej ale narazie musiałem kasę przeznaczyć na ważniejsze cele więc chce zrobić 900 tak żeby w miare to miało ręce i nogi i gdzieś latem dopiero swap grinser006.gif

a co wogóle może być przyczyną tego że zgrzyta i wyje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to wiem w planach swap na 1.4 16V tak jak pisałem w temacie wcześniej ale narazie musiałem kasę

> przeznaczyć na ważniejsze cele więc chce zrobić 900 tak żeby w miare to miało ręce i nogi i

> gdzieś latem dopiero swap

> a co wogóle może być przyczyną tego że zgrzyta i wyje?

No to skoro jest marzec a w wakacje planujesz swap i raczej jest to 'pewna opcja' to wolał bym do końca zarżnąć obecną skrzynie i jakoś przeboleć te 3-4 miesiące niż wydawać nie potrzebnie pieniądze na coś co i tak będzie zaraz wywalone 270751858-jezyk.gif lepiej te pieniądze zainwestuj później w lepsze ogarnięcie nowego motoru ok.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj kolegi wyzej dobrze prawi ok.gif

> a co wogóle może być przyczyną tego że zgrzyta i wyje?

A przyczyna tego jest pewnie uszkodzone kolo zebate 5-go biegu ale jak nie zwalisz i nie rozbierzesz skrzyni to sie nie przekonasz wink.gif jak chcesz swapa robic w lato to daruj to sobie bo najzwyczajniej w swiecie nie opyla sie tego robic wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Opowiadaj kolego

sciagasz lewe kolo tam bedziesz mial dekiel na skrzyni odkrecasz go i pod spodem masz 5 bieg wczesniej spusc olej ze skrzyni. obejzyj zeby i zdecyduj czy naprawiac. musisz miec pneumata zeby odkrecic nakretki. jak bedziesz sciagal zebatke z synchronizatorem to tam s trzy sprezynki i trzy walce uwazaj zeby ci to nie wyskoczylo bo bedziesz szukal po calym garazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sciagasz lewe kolo tam bedziesz mial dekiel na skrzyni odkrecasz go i pod spodem masz 5 bieg

> wczesniej spusc olej ze skrzyni. obejzyj zeby i zdecyduj czy naprawiac. musisz miec pneumata

> zeby odkrecic nakretki. jak bedziesz sciagal zebatke z synchronizatorem to tam s trzy

> sprezynki i trzy walce uwazaj zeby ci to nie wyskoczylo bo bedziesz szukal po calym garazu.

Ok smile.gif dzięki wielkie! 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.