Skocz do zawartości

Connect Nav+ aktualizacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakup Cromki zbliża się wielkimi krokami, ale ja nadal nie wiem czy jest sens szukać wersji z systemem CN+. Jest to spowodowane głównie tym, że nie wiem czy można wgrać PL język, oraz PL lektora. Już wiem jak zaktualizować mapy, mam nawet na PC wersję 2012/2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> zakup Cromki zbliża się wielkimi krokami, ale ja nadal nie wiem czy jest sens szukać wersji z

> systemem CN+. Jest to spowodowane głównie tym, że nie wiem czy można wgrać PL język, oraz PL

> lektora. Już wiem jak zaktualizować mapy, mam nawet na PC wersję 2012/2013.

Dogadac sie z CN+ trudno, angielskiego sie podszkolisz, ale wyglada elegancko i tyle.

Navi prowadzi dosc dobrze.

A co do 2012 to z ktorego roku sa drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale właśnie nie u mnie z angielskim problem, a u ojca. On ani be, ani me po angielsku.

Ja angielski tez z widzenia znam ale kilka komunikatow mozna sie osłuchać, chyba ze wolisz po wegiersku smile.gif)) skolko godno smile.gif

UWAGA, nie wiem dlaczego nie mozna przewijac utworów yikes.gif

No i dlaczego AUXa czy USB nie ma, tego nie pojmuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja angielski tez z widzenia znam ale kilka komunikatow mozna sie osłuchać, chyba ze wolisz po

> wegiersku )) skolko godno

> UWAGA, nie wiem dlaczego nie mozna przewijac utworów

> No i dlaczego AUXa czy USB nie ma, tego nie pojmuję...

Bo to stary klamot pamiętajacy STILO 2001 rok... pozatym wyszli z założenia, że zmieniarka wystarczy a i MP3 czyta więc o co chodzi hehe.gif

Moim zdaniem navi nie jest najważniejsze... można sobi dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo to stary klamot pamiętajacy STILO 2001 rok... pozatym wyszli z założenia, że zmieniarka

> wystarczy a i MP3 czyta więc o co chodzi

> Moim zdaniem navi nie jest najważniejsze... można sobi dołożyć.

Ja zafundowalem, bo zwyczajnie estetycznie toto wyglada, i kompa ma komplet, a navi...mam w tel jak chce, i glosem wybiore cel:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i dlaczego AUXa czy USB nie ma, tego nie pojmuję...

ja mam BLUE&ME nav i mam USB, które działa całkiem dobrze i czyta nawet kiepskie pendrivy. Ty masz najwyższą wersję telematyki i nie ma tam USB?? tez mnie to icon_eek.gif. W takim razie nawet z najwyższej półki odczucia estetyczne z posiadania CN+ , nie przebiją użytkowych B&M nav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam BLUE&ME nav i mam USB, które działa całkiem dobrze i czyta nawet kiepskie pendrivy. Ty

> masz najwyższą wersję telematyki i nie ma tam USB?? tez mnie to . W takim razie nawet z

> najwyższej półki odczucia estetyczne z posiadania CN+ , nie przebiją użytkowych B&M nav

Mi przebijaja bo nie uzywam USB jako zrodlo muzyki.

Staroswiecki jestem ale lubie plyte w dloni czuc.

Zreszta glownie radyjno umpaumpa....:)

I tak nan CN+ za darmo wiec nie narzekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Czy jest ktoś kto może opisać " jak krowie na rowie" co i jak z tą aktualizacją CN+

U mnie nie czyta płyt RT3 i wiem że trzeba zainstalować nowszą wersję softu jednak obawiam się to robić gdyż czytałem o problemach podczas aktualizacji a znając moje szczęście to będe miał z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.