Skocz do zawartości

Małe dostawcze do 30tyś zł


Buli22

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kupić do kurierki auto typu Berlingo,Partner,Kangoo.Cena max 30tyś b-tto już żeby wyszło.Mam już jedngo kangoo z 2011r i jestem mega zadowolony.Teraz mam okazje kupić albo Berlingo albo Partnera w bardzo dobrej cenie i się zastanawiam...Jakie to ma opinie u użytkowników??Co byście polecili.Interesują mnie roczniki od 2009 w góre.......

Oba mają silniki 1.6 hdi 90ps i przebiegi oryginał 109tyś km,serwisowane w aso,polskie salonowe,klima elektryka itp itp,roczniki 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem wiem,różnią się znaczkiem

> Warto takie coś kupić czy poszukać lepiej kangoo???

Warto. Bardzo fajne auto. Silnik raczej mało problemowy (z pierdółek - warto wymienić zawczasu uszczelki pod wtryskami, bo zdarza im się podciekać - a, że wtryski są w zagłębieniu, wyciekający ON tam zostaje i pod wpływem temp. silnika się "plastyfikuje". Jak się zaniedba, to trzeba je z tej mazi wycinać, a to żmudna robota. Jakbyś go kupował w tym ASO, to zapytaj o sitko na przewodzie olejowym do turbiny. Zdarza mu się zapychać, przez co turbina traci smarowanie. W pewnym momencie ASO zaczęło wywalać to sitko.

Silnik o niebo lepszy od 1.5dci pod względem niezawodności.

Przy wersji 90KM nie będziesz również miał dwumasowego koła zamachowego i filtra FAP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Warto. Bardzo fajne auto. Silnik raczej mało problemowy (z pierdółek - warto wymienić zawczasu

> uszczelki pod wtryskami, bo zdarza im się podciekać - a, że wtryski są w zagłębieniu,

> wyciekający ON tam zostaje i pod wpływem temp. silnika się "plastyfikuje". Jak się zaniedba,

> to trzeba je z tej mazi wycinać, a to żmudna robota. Jakbyś go kupował w tym ASO, to zapytaj o

> sitko na przewodzie olejowym do turbiny. Zdarza mu się zapychać, przez co turbina traci

> smarowanie. W pewnym momencie ASO zaczęło wywalać to sitko.

> Silnik o niebo lepszy od 1.5dci pod względem niezawodności.

> Przy wersji 90KM nie będziesz również miał dwumasowego koła zamachowego i filtra FAP.

no to musze podpytać o te akcje serwisowe.Poprosze faceta o vin to sprawdze to w Peugeocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to musze podpytać o te akcje serwisowe.Poprosze faceta o vin to sprawdze to w Peugeocie.

Problemem w tych autach jest tylnie zawieszenie. U mnie po 70 tyś km padła tylnia belka i musiałem regenerować - koszt 1200 zł.

Miałem wersję 5 osobową i pilnowałem, aby nie przeładować auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeste usterki to przekladnie kierownicze gorne miseczki amortyzatorow i bolaczka kazdego hdika rozszczelniajace sie miski olejowe i pompy oleju grinser006.gif a tak to fajne autko chociaz teraz pierwszy raz mam przypadek ze zerwal sie pasek rozrzadu w 90 wlasnie przy 118 tys grinser006.gif a autko jest po gwarancji i walczymy z peugeot polska o pokrycie kosztow i narazie marnie to wyglada oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problemem w tych autach jest tylnie zawieszenie. U mnie po 70 tyś km padła tylnia belka i musiałem

> regenerować - koszt 1200 zł.

> Miałem wersję 5 osobową i pilnowałem, aby nie przeładować auta.

Ale Ty miałeś chyba Partnera I, który miał nieszczęsną belkę z czopami na łożyskach igiełkowych (306/Xsara i podobne). Tu, w założonym budżecie i wieku, mowa już o Partnerze II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.