Skocz do zawartości

regeneracja kolumny kierowniczej jakie koszta?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

> a napisz coś więcej ? ile płaciłeś itp ?

na badaniu okresowym zdiagnozowali mi luz na drążku, jak pojechałem go wymienić to się okazało, że uszczelka była pęknięta i do magla dostała się woda i sobie mocno skorodował. Trzeba było cały wymienić, niestety nie ma na rynku nowych magli, są tylko regenerowane. Cena 620PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz dolny krzyżak ,bo ja mam magiel dobry a luz mam na łozysku pod kiera ale nie duzy. Do I-nki

> mogłem miec kolumne za 30zł świezo zdemontowaną.

z tego co chłopaki oglądali to powiedzieli że bardzo wywalona jest z prawej strony ok.gif

Więc niestety wymiana i tu się zastanawiam czy regenerować czy kupować regenerowaną.

Nie ukrywam że bardzo myślę o zmianie na nowszy model tzn po lifcie w tym roku więc nie wiem czy jest sens ładować większą kasę. ok.gif

tak czy siak auto trzymane BDB i na niczym nie oszczędzam i wszystko robione z wpisem do mojej książki serwisowej hmm.gif

Koszt regenerowanej z roczną gwarancją to około 450zł hmm.gif

a regeneracja różnie coś mówią od 600-900 hmm.gif

Ciekawe ile robocizna , no i jeszcze do wymiany poduszka górna silnika cool.gif ale jak to zrobię to będzie wszystko smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam magiel dobry smile.gif .Wiem ze wujas robił magiel w Nubirze i płacił 2 tys zł zlosnik.gif ,z tym ze tam juz leciało z niego i był wyrabany na maxa .Wiec wsio drazki regeneracja magla na jakis nowych czesciach ,zbieznosc i cos tam jeszcze .Dali 2 lata gwarancji. Z ta zmiana auta sie zastanów,mozesz kupic 2008r II-ke albo tym pojezdzic jeszcze na spokojni esobie pozbierac kasę większa i cos młodszego ..

Ja kupiłem drzwi lewe pod kolor bo miałem 2 wgnioty ,fotel kierowcy ,rozrząd, i pare 100 wsadziłem ,i jeszcze pojeżdże z rok,dwa,trzy kto to wie... smirk.gif Tak stwierdziłem albo nowe auto nie za drogie ,albo 3 latka .Starszego nie chce ,renie kupiłem jak miała 6 lat.Ale smiało mógłbym pojeżdzic jeszcze z 5 lat bez napinki. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.