Skocz do zawartości

Kosmetyki własnej produkcji


Mantom

Rekomendowane odpowiedzi

Takie stronki znalazłem

http://www.jaworek.net/kosmetyki/kosmetyki_naturalne.php

http://mazidla.com/strona-glowna.html

Ma ktos może jakieś doświadczenie w tym? Pytam bo niestety i ja i bliskie mi osoby maja problemy ze skórą i dobre kosmetyki sie przydaja, a niestety fabryczne sa dość drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam bo niestety i ja i bliskie mi osoby maja problemy ze

> skórą i dobre kosmetyki sie przydaja, a niestety fabryczne sa dość drogie

Rada1, jeśli problem jest poważny: Idź do dermatologa; wybada która bakteria jest odpowiedzialna u Ciebie za syfy i przepisze Ci odpowiedni antybiotyk. Będzie drogo, ale pomoże.

Rada2, jeśli problem nie jest poważny: Przestań żreć gówno, pić mydło i myć twarz chemią. Chodź na suchą saunę, raz na jakiś czas na solarium. Pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rada1, jeśli problem jest poważny: Idź do dermatologa; wybada która bakteria jest odpowiedzialna u

> Ciebie za syfy i przepisze Ci odpowiedni antybiotyk. Będzie drogo, ale pomoże.

Byłem, przepisano mi m.in.Emolium krem specjalny. Do najtańszych niestety nie należy tongue.gif

> Rada2, jeśli problem nie jest poważny: Przestań żreć gówno, pić mydło i myć twarz chemią.

A mozesz rozszyfrować ? zlosnik.gif

Chodź na

> suchą saunę, raz na jakiś czas na solarium. Pomoże.

Na saunę koedukacyjną? oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja korzystałam z tej strony: zrobsobiekrem i powiem tak-krem,który sobie zakupiłam i zrobiłam niestety mnie uczulił 270751858-jezyk.gif pomimo naturalnych składników i wybranych takich,które teoretycznie nie powinny uczulać.

Kupiłam również maseczkę i też pieczenie twarzy,zaczerwienienie frown.gif Tak więc ja się wyleczyłam z naturalnych kremów.

Moim problemem jest trądzik różowaty i chyba najlepszą ochroną przed nawrotami jest stosowanie kremów z faktorem 50 -przez cały rok.

Kosmetyki i specjalne kremy,maści na problemy skórne są drogie,nie da się ukryć oslabiony.gif Ostatnio się ratowałam kremem Nivea do pupy niemowlaka grinser006.gif Pomogło!!! blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie to problemy ze skórą i na co ten krem.

Rzadko który dermatolog pobiera próbkę żeby zrobić bakteriogram i dobrać odpowiedni antybiotyk, bo i taki "celowany" nie zawsze pomaga.

Jakby to było takie proste to ludzie leczyli by trądzik tak samo szybko jak anginę ropną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.