Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mantom

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mantom

  1. To może warto trzymać w domu jakiś tani aku motocyklowy? Np. https://allegro.pl/akumulator-motocyklowy-esb16b-a-12v-19ah-i7720294877.html Opinie na ceneo na temat produktów Eurostart są skrajnie różne, więc nie wiem jakie te akumulatory są w praktyce
  2. Mantom odpowiedział kaczorek79 na temat - Motokącik
    Chyba ta i ta opcja bedzie najtańsza. no bo gotowe to juz lekko drogie Co do Bingo M. Na Allegro mozna kupic używkę za 33 zł z dostawą , ale trzeba miec też interfejs za 39 zł. Instrukcja jak by co jest dostepna tutaj
  3. No tak, belka też musi być Z tym że te tanie z Allegro są takie sobie http://allegro.pl/dodatkowa-tablica-belka-listwa-swietlna-amos-7pin-i6017216176.html. Z kolei Thule są drogie http://sklep.cubik.pl/sklep/p-2662-THULE_976_listwa___tablica_oswietleniowa A jeszcze może pojawić sie problem z wtyczka do gniazda przyczepy, bo są 7 pinowe i 13 pinowe
  4. Ja mam taki https://www.thule.com/pl-pl/pl/bike-rack/towbar-bike-racks/thule-xpress-970-_-970000 Montaż i demontaż na haku błyskawiczny, po zdjęciu wsadza się do kufra i gitara Spokojnie daje radę, wersje na 3 rowery tez są np. https://www.thule.com/pl-pl/pl/bike-rack/towbar-bike-racks/thule-hangon-974-_-974000 Do bagażnika dołóżcie 50 zł w kopercie na 3-cią tablice rejestracyjna z WK A dla teściowej http://allegro.pl/uchwyt-rowerowy-adapter-do-rowerow-typu-damka-bmx-i6284306441.html
  5. na razie podjechalem na myjnię i z przylożenia dokładnie wyczyściłem strumieniem wody chlodnice, na razie klima działa
  6. Raczej będzie to trudne - sprężarka jest zaslonięta, trzeba by chyba zdjąć prawe przednie koło. Chyba żeby zwyczajnie wyregulować naprężenie paska, bo moze się poluzował
  7. ale jak to zrobić? Pasek (Gates) ma ok. 15000 km przebiegu
  8. na razie klima chłodzi - mam wrażenie że auto jest wrażliwe na afrykańskie upały rzędy +35C, bo wtedy turbosprężarka potrafi się nie załączać i pomaga kilkuminutowy postój w cieniu z podniesioną maską
  9. U mnie jest sprężarka 6SBU16. W serwisówce napisano, że luz reguluje się podkładkami, ale chyba samemu lepiej się za to nie brać?
  10. następnym razem sprawdze, ale mam zwyczaj wyłaczac klime kilkaset m przed dojechaniem na miejsce postoju
  11. Niedawno klima była nabijana. Czyli pewnie za jakiś czas problem rozwiąże się sam jak czynnik będzie ulatywał Co do obciązenia - w samochodzie (Kia Rio 1,5 CRDI II gen.) zastosowano jeden pasek klinowy do napędu alternatora, sprężarki klimy, pompy wody i wspomagania kierownicy. Podczas jazdy w upale z włączoną klima i nawiewem na III lub IV biegu napięcie spada nawet do 13,2V (bez klimy gdy nawiew jest na I lub II biegu napiecie wynosi 14 - 14,2 V). Może tu tez tkwi problem?
  12. Taki dziwny objaw miałem przedwczoraj. Podczas jazdy w piekielnym upale nagle klima (manualna) przestała działać - z nawiewów leciało ciepłe powietrze, mimo ze świeciła się dioda na przycisku włączania klimy. Dodatkowo czuc było lekki zapaszek spalenizny, cos jakby jakiś element elektryczny sie przegrzewał lub palił. Jak wyłaczyłem klimę przyciskiem to zapaszek zniknął. Po przejechaniu kilku km właczyłem klimę , najpierw zaczeła chłodzić a potem znowu przestała i pojawił się zapaszek. Znowu wyłączyłem , przejechałem pare km i stanąłem w cieniu. Podniosłem maske, oglądałem, wachałem ale nic niepokojącego nie zauwazyłem. Po kilku minutach postoju ruszyłem dalej, właczyłem klime i działała już OK, chłodziła i zapaszków nie było. Co to mogło sie stać?
  13. Mantom odpowiedział Byba na temat - Zrób to sam
    fajne, tylko że myszy sa szkodnikami
  14. http://mdhmotors.com/emissions-system-diagnosis/- tu są 3 wyprowadzenia, ale 2 dostają plus zasilania poprzez przekaźnik sterowany ECU
  15. http://szosa.org/topic/3989-polerowanie-aluminium-poradnik/ szkoda tylko ze linki nie działają
  16. akurat wiem bo to przerabiałem
  17. Przed zakupem takiego auta trzeba wziąć VIN i sprawdzić w ASO, czy były wykonane obowiazkowe przeglądy. Bo niektórzy sprzedawcy w komisach potrafią Ci wciskac kit, że przeglądy były, a potem okaże się że nie i gwarancja staje się nieważna.
  18. Aha, no tak. To wyprowadzenie CZ byłoby przydatne w przypadku zatrzaśnięcia drzwi w samochodzie z kluczykami w stacyjce
  19. I wszystko? A mnie się wydaje że przewód powinien mieć zainstalowany bezpiecznik tuż za przyłączem do klemy aku. No i co dalej z tym przewodem? Jak instalowałem u siebie alarm to było w opisie wyprowadzeń "impuls masowy - otwieranie centralnego zamka". Więc po co ten plus?
  20. nadmiar cyny da się usunąc odsysaczem A do zaciskania trzeba miec odpowiednie narzędzia, jak ich nie mamy to pozostaje lutownica
  21. Ja kiedyś kupiłem K2 Klima Doktor. Zrobił mi zwarcie w wyłaczniku poduszki powietrznej pasażera i musiałem jechac do serwisu, aby komputerowo skasowali błąd airbagu
  22. Nie wyzywaj rowerzystów , bo winne sa niedoprecyzowane przepisy
  23. tak jak np. w tej sytuacji
  24. Mantom odpowiedział Morgan na temat - Zrób to sam
    tylko pytanie czy tanie chińskie zasilacze impulsowe nie sieja zakłóceń radiowych, tak jak w przypadku lamp DRL
  25. Nie chcą mieć problemów w razie kolizji - co z tego że wina rowerzysty, jak może być awantura, czekanie na policję, udowadnianie swojej racji itd....

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.