Skocz do zawartości

Skywindow zablokowany


Pepas

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety dopadł mnie zablokowany skywindow, czytałem już referat ale chciałem zapytać czy z okolic woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnipomorskiego znajdzie się ktoś kto to rozbierał itp. chce się za to zabrać a nie chcę nic zniszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety dopadł mnie zablokowany skywindow, czytałem już referat ale chciałem zapytać czy z okolic

> woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnipomorskiego znajdzie się ktoś kto to rozbierał

> itp. chce się za to zabrać a nie chcę nic zniszczyć.

Zablokowany - co masz na myśli - co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety dopadł mnie zablokowany skywindow, czytałem już referat ale chciałem zapytać czy z okolic

> woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnipomorskiego znajdzie się ktoś kto to rozbierał

> itp. chce się za to zabrać a nie chcę nic zniszczyć.

Kiedys naprawiałem w nowym Stilo jeszcze w ramach gwarancji , mógłbym się podjąć ale musiałbym to auto na kilka dni zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki objaw?

> Przeskakuje?

> Recznie da sie otworzyc?

> Probowales kalibracji?

działał i nagle kiedyś się zamknął i już jak chce otworzyć to z przodu silnik przeskakuje i dupa nie chce go męczyć, czytałem i zagłębiłem wiedzę już o tym co kto robił, może 2 maja od rana zacznę sprawdzać co i jak się ma... wydaje mi się że cięgno powiedziało papa ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zlukam 2 maja i powiem co i jak na spokojnie, ale z tego co pamiętam to idzie równo

Jak jedno ciegno sie przesunelo to nie, da rade..

sciagnik silnik pod lampka oswietleni, przesun recznie(jak dasz rade), by wyrownac ciagna, i probuj dalej..stawiam niestety na zlamany element ciegna...:(

Jak cos jedno mam, ale nie pamietam czy lewe czy prawe..

Bylo Stilo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> by wyrównać cięgna - tak - 3 śruby + kość elektryczna

szyby wyjęte, 1 próba lewa strona idzie, prawa stoi kompletnie i ani drgnie, jako ze przyszedłem po piwo ide wymontować uf przedni silnik i postaram się wyrownac cięgna o ile mam racje, darkoo zostaw mi na priv nr na komore, doradziłbym się Ciebie przez tela co i jak, stoi u mnie w miescie stilo z panorama cale na części może koles cos mi sprzeda co nawalilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w weekend majowy walczyłem..

a Przy okazji pękł mi jeden z "grzebieni" do których przykręca się szybę skywindowa

diagnoza

sam2082m.jpg

Posty na forum dużo pomogły choć i tak dalej jest problem.

Szukam kogoś kto na frezarce dorobi mi taką prowadnicę ale nie wiem co z tego będzie. Kolesie z warszawy za tysiaka sobie do naprawy dorabiają, ale samej częsci sprzedać nie chcą. Ale to znaczy że sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam kogoś kto na frezarce dorobi mi taką prowadnicę ale nie wiem co z tego będzie. Kolesie z

> warszawy za tysiaka sobie do naprawy dorabiają, ale samej częsci sprzedać nie chcą. Ale to

> znaczy że sie da

MIalem kontakt z firma co chciala zrobic takie cos, ale w kilkunastu sztukach, wiec szansa jest.

Problem jest taki, ze stal jest za miekka na to, musi byc zeliwo.

Mam jedno ciegno, zobacze czy to samo.

Wiec poczekaj, zrobie focie i wysle lub wystawie tutaj..

Edit:

Masz szczescie, mam takie:)

286902999-ciegno.jpg

286902999-ciegno2.jpg

Jak jestes zainteresowany...

Mam tez wiecej czesci do dachu, lacznie z szybami...

I mam tez lampe przednia od strony pasazera, jak ktos chetny:)

Reszta na gieldzie:)

post-78200-14352520324305_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nie próżnowałem!

Cały czas szukałem kto wykona mi podobny element na zamówienie,

zjeździłem wiele odlewni,, narzędziowni i frezarni, i wkońcu udało się

tftn.jpg

Kupiłem malutką szlifierkę i poprawiam nierówności odlewu później trzeba będzie nabić to na linkę.

Tylko jeszcze brakuje mi jednego grzebienia który połamałem przy demontażu.

Jak już wszystko będę miał to biorę się za wymianę, aż się doczekać nie mogę, choć nie wiem czy wszystko się uda i będzie dobrze pracować. Ale jak już tyle wysiłku w to włożyłem to musze to skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.