Skocz do zawartości

[L] CB radio President Harry III, montaż na stałe.


GoLLaB

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam ponownie by wysłuchać lepszych pomysłów niż moje smile.gif

Miałem Lafayette Venus, zamontowane pod siedzeniem (sterowanie z gruszki), sytuacja sprawiła, że mam teraz presidenta harrego (długo by opowiadać)

Ale w skrócie: przez niefachowość pewnej ekipy 2x radio się zepsuło i powiedziałem dość, kupiłem 'renomowane' radio. Oczywiście w końcu i tak winna okazała się niesprawna antena, na którą zwracałem uwagę, 'ale się nie znałem'. W końcu rozkręciłem, poprawiłem i zapewne uratowałem presidenta przed tą samą usterką (notabene straciłem gwarancję na antenę-bo moja mechaniczna ingerencja i zabezpieczenie kabla przed ponowną usterką jest widoczne).

Ale teraz mam dylemat, bo chciałbym jednak zostawić tego presidenta, skoro wydałem już na niego tyle kasy. Mam 2 pomysły, jeden to włożyć do podłokietnika a drugi to schowek na monety. W obu miejscach trzeba by było dokonać wycięcia otworu. Moje pytanie jest takie, czy ktoś już próbował to tak zamontować, czy jeśli wytnę otwór w schowku podłokietnika, to znajdę pod nim jeszcze trochę miejsca (brakuje mi dosłownie 5-6cm, żeby radio ładnie weszło i się schowało).

Inny pomysł to wycięcie otworu pod (w) schowku na monety, to jednak wydaje się być znacznie większym wyzwaniem, jako, że jest tam metalowa konstrukcja i po 1. nie wiem, czy to bezpieczne, a po 2 to nie przeanalizowałem, czy z tyłu wystarczy mi miejsca.

Kwestia zewnętrznego głośnika nie jest problemem, bo posiadam taki. Jedyne co, to chciałbym mieć do radia jako-taki dostęp (pokrętło głośności właściwie i rf-gain).

Czy ktoś rzuci jakimiś wskazówkami dotyczącymi tych 2 miejsc - warto/niewarto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.