Skocz do zawartości

kapie z podłączenia chłodnicy


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

miałbym potrzebę przestawienia w dniu jutrzejszym samochodu o 40km zlosnik.gif (mniejsza o to, że jazda bez zderzaka, ale może by się udało zlosnik.gif ).

Ale ... kapie z tego podłączenia chłodnicy.

Z jednej strony jest zwykły cybant, a od strony chłodnicy jakaś cwana zawleczka. Myślałem, że też po prostu dorzucę tam cybant i dojadę do celu, ale taka opcja odpada.

Ma ktoś pomysł na prowizorkę na czas dojazdu do swojego mechanika czy szukać mechanika w obecnej lokalizacji? zlosnik.gif

Tą "zawleczkę" śmiało mogę zdjąć, ale chyba nie bardzo chciałbym to ruszać, bo rozgrzebię i stanę w miejscu i będzie dupa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij zawleczke i poprostu szarpnij - zejdzie.

Jest tam oring, widocznie puszcza, bo zle zalozony. Z ciekawostek to ten oring po wyjęciu i odstawieniu na godzinke robi sie dwa razy wiekszy wiec rada jest taka, zeby zmierzyc jego wymiar zaraz po wyjeciu, albo sprawdzic w katalogu jaki tam siedzi, zakupic taki sam i cieszyc sie szczelnym polaczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sciagnij zawleczke i poprostu szarpnij - zejdzie.

> Jest tam oring, widocznie puszcza, bo zle zalozony. Z ciekawostek to ten oring po wyjęciu i

> odstawieniu na godzinke robi sie dwa razy wiekszy wiec rada jest taka, zeby zmierzyc jego

> wymiar zaraz po wyjeciu, albo sprawdzic w katalogu jaki tam siedzi, zakupic taki sam i cieszyc

> sie szczelnym polaczeniem

nie mam już dzisiaj gdzie szukać oringu... nie bardzo chyba mam jak to ugryźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie będzie dobrze,

> Taki oring kosztuje kilka zł. Jest sens się pierdzielić potem w kolejną naprawę?

na czas do zakupienia nowego będzie dobrze. wiadomo że nie ma sensu ryzykowac przy naprawie za parę zł możliwości rozlecenia się w najmniej odpowiednim momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie będzie dobrze,

> Taki oring kosztuje kilka zł. Jest sens się pierdzielić potem w kolejną naprawę?

Przesadziles z ceną, kupowalem ostatnio po jakies 80groszy... podobnie rzecz sie ma z innymi oringami - np uszczelniacz oring bagnetu oleju w BMW ASO 32zl clown.gifclown.gif cena w sklepie z łozyskami - 60gr grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> panie teflon i bedzie dobrze

ujnia zlosnik.gif

zdjąłem zawleczkę, rozłączyłem to to, owinąłem jedną część teflonem i złożyłem... efektu brak praktycznie smile.gif

swoją drogą nie znalazłem tam żadnego oringu hmm.gif

auto podstawiłem do mechaniora, jutro dostanie kluczyki, bo ja wyjechać musiałem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przesadziles z ceną, kupowalem ostatnio po jakies 80groszy... podobnie rzecz sie ma z innymi

> oringami - np uszczelniacz oring bagnetu oleju w BMW ASO 32zl cena w sklepie z łozyskami -

> 60gr

mówiłem o ASO. Nie każdy oring da się dokupić idealnie w sklepie z gumkami. Dobierzesz bardzo podobny, ale często nie będzie identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.