Skocz do zawartości

GOODYEAR DURAGRIP asymetryczne 4 takie same???


slon

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Zakupiłem dla kolegi taki komplecik opon. Wszystko ok, problem pojawił się po montażu. Kolega twierdzi (niestety nie widze tego bo jest na majówce), ze otrzymał 4 takie same opony a teoretycznie powinien dostać rożne na różne osie. Z tego co ja wyczytałem to są asymetryczne...czy jest możliwość, że sklep pomylił się i wysłał złe opony? Potwierdziłem, na każde oponie jest napis outside , autem jednak wozi po trasie i podobno lamelki sa z innej strony. Prosze o pomoc w tej sprawie czy rzeczywiście błąd sklepu..czy kolega coś źle widzi smile.gif

Jak błąd sklepu to zaczynają się schody...opony założone 15 dzień po zakupie...no i przejechały z 20 km więc mają status używanych. Po drodze jest jeszcze wuklanizator (aso), który teoretycznie powinien znać się na oponach i ich nie założyć...ale tutaj pewnie skończy się na gratisowej wymianie jednej osi...problem pozostaje ze sklepem frown.gif

Pozdrawiam

Słoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> Zakupiłem dla kolegi taki komplecik opon. Wszystko ok, problem pojawił się po montażu. Kolega

> twierdzi (niestety nie widze tego bo jest na majówce), ze otrzymał 4 takie same opony a

> teoretycznie powinien dostać rożne na różne osie. Z tego co ja wyczytałem to są

> asymetryczne...czy jest możliwość, że sklep pomylił się i wysłał złe opony? Potwierdziłem, na

> każde oponie jest napis outside , autem jednak wozi po trasie i podobno lamelki sa z innej

> strony. Prosze o pomoc w tej sprawie czy rzeczywiście błąd sklepu..czy kolega coś źle widzi

> Jak błąd sklepu to zaczynają się schody...opony założone 15 dzień po zakupie...no i przejechały z

> 20 km więc mają status używanych. Po drodze jest jeszcze wuklanizator (aso), który

> teoretycznie powinien znać się na oponach i ich nie założyć...ale tutaj pewnie skończy się na

> gratisowej wymianie jednej osi...problem pozostaje ze sklepem

> Pozdrawiam

> Słoń

Jeżeli to nie asymertic directional to zakładasz pilnując napisów OUTSIDE / INSIDE.

Dopiero przy asymetrycznych kierunkowych musisz kupić inne opony na lewą i prawą stronę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli to nie asymertic directional to zakładasz pilnując napisów OUTSIDE / INSIDE.

> Dopiero przy asymetrycznych kierunkowych musisz kupić inne opony na lewą i prawą stronę

Bieżnik asymetryczny jest najbardziej zaawansowany technologicznie. Jego polowy nie są takie same. Takie rozwiązanie wymaga odpowiedniego montażu. Na każdej oponie asymetrycznej znajdują się oznaczenia outside / inside (strona zewnętrzna / strona wewnętrzna) i zgodnie z tymi oznaczeniami należy montować opony

Tyle z opisu

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.