Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Filipfm

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Filipfm

  1. Filipfm odpowiedział Randar na temat - Motokącik
    Chińskie Audi dla Chińczyków.
  2. Znajomy dostał podobny na spalinowe (formalnie chyba mild hybrid) BMW do produkcji - fakt, schodzący model, przy cenie z konfigu na poziomie 350k
  3. to chyba efekt covidu jeszcze trzyma. Bo ceny nowych wtedy poszły mocno w góre i to skorygowało rezydułę na używki. Teraz chyba sie troche w drugą stronę odwineło, bo pojawiły sie antychińczykowe promki
  4. Tu się zgodze. Klienci na uzywane premiumy wybierali premiumy dla znaczka i tego co oferują (duzy wybor silnikow, wygoda, wyciszenie itp). Dużą część przytłaczały koszty eksploatacji bo mimo, ze auto już nie jest warte 200 czy 300k tylko sporo mniej, to nadal części są drogie jak do auta za 300k, a auta skomplikowane, sporo systemów, które mogą się zepsuć lub po prostu zużyć. I sporo tych premiumów było i jest drutowane u lokalnych magików Pytanie czy sebix co latał beemką, mercem czy audi po wioskach będzie chciał kupić nowego czaj-nika? Niewydaje mję się Są też ludzie, którzy kupują chinskie premiumy za gruby hajs - bo chcą sie wyroznic i byc w centrum uwagi ;) i moc tłumaczyć, ze Denza czy Hongqi to są premiumy z Chin
  5. Filipfm odpowiedział wujek na temat - Motokącik
    Yugo produkowali prawie 30 lat bez wiekszych zmian ale bardziej istotne jest to, ze wszedl na rynek kilkanascie lat przez Łajnosem ;)
  6. Filipfm odpowiedział wujek na temat - Motokącik
    Technologia Stellantis, co moze pojsc nie tak
  7. w grudniu konczyłem leasing. Też miałem zakładkę kilku dni. Po uzgodnieniu z biurem klienta leasingu, polisa już była na mnie i bez cesji. Nie miałem tez już opłaty za polisę obcą (maiełm zewnętrzne polisy przez cały okres trwania leasingu, bo znajoma ogarniała ceny lepsze niz to co leasing - nawet po uwzględnieniu opłaty za obsługę, a jednym roku cena wychodziła na równo ale miałem lepszy pakiet). Chwile pozniej dostałem maila z prosba o przedstawienie ważnego OC. Wysłałem im OC - stwierdzili, ze chcą całe ubezpieczenie. Więc odpisałem, ze skoro w mailu proszą o OC, to dostają OC. Odpisali, ze przyjeli polise. I tym sie skonczyła przygoda.
  8. Filipfm odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    zerknalem na poprzednia CRV - roznica miedzy 1.5T z automatem a 2.0 HEV była na poziomie 80kg. Tam nie było phev, zeby porównac. W obecnym genie nie ma z kolei czystej benzyny ale roznica miedzy HEV a PHEV jest 110kg. Czyli korespondencyjnie dojechalismy do ~200kg :D
  9. Filipfm odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    No to moze dane techniczne kłamią. Skoro przy spalaniu są kreatywni to może przy masach też. Ale prownalem auto, ktore ma ten sam napęd i wyposazenie - HEV vs PHEV - rozni sie baterią i osprzetem związanym z ładowaniem, o ktorym wspominasz i wielkością baterii. Ale silnik elektryczny już w hybrydzie "samoładujacej" jak to Toyota pięknie nazwała, już jest Pewnie jakby porównać czystą spalinę z PHEV wyszłoby 200.
  10. Filipfm odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    Cos duzo te 200. Chyba, ze jakas duza bateria? Ale w czym? M5 ma 18,6kWh? Nie chce mi sie szukac w innych markach - CRV PHEV ma baterie 17,7kWh. HEV ma 1.1 kWh - roznica w masie przy tej samej wersji wyposazenia 111kg. Duzo ale jednak mniej niz 200
  11. Filipfm odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    a nawet czynnego
  12. Nawet jeden powstał w Bolandzie ;)
  13. Filipfm odpowiedział Swolek2019 na temat - Motokącik
    EKG z Przeźmierował walczył z dwoma takimi wynalazkami - zadzwon, zapytaj
  14. Filipfm odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    A to nie były jakies clickbaitowe nagłówki w stylu portalu WRC, który kiedyś był o rajdach a potem stał się ściekiem Wrzucamy Różne Ciekawostki. Np. kierowco uważaj, od czerwca grozi Ci mandat ... A w tresci, że dotyczy kierowców w [tu wstaw kraj, który nie jest Polską]
  15. Filipfm odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    Nie będą nam w obcych językach żadne Tuskonormy
  16. Filipfm odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Przejedz sie jeszcze Civicem - mocna hybryda, liftback. Jeszcze jakies pojedyncze sztuku rocznika 2025 widzę na otomoto - 2026 niestety nieco drozej bo mniejszy rabat dawali.
  17. Stellantis by się mógł tego uczyc ;) to moze by sprzedawali te wrosty co u dealerów stały latami Taniej nie musi oznaczać tanio.
  18. Filipfm odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    ja omijam Stellantisowe pomioty, ale jak miałem 408 na rentalu w UK to jedyne na co narzekałem to pozycja za kółkiem - co do designu i wykonania nie miałem zastrzeżeń
  19. Filipfm odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Mocno się poprawił. Poprzedni był autem dla ludzi, którzy nie lubią motoryzacji. Obecny jest zupełnie innym autem i sporym krokiem w przód
  20. Filipfm odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    zwykle mozesz ustawic do jakiego poziomu generator spalinowy i rekuperacja ma dopchać ogniwa. Nie zawsze wprost ustawiasz % bo często jest to ubrane w tryby jazdy
  21. Filipfm odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    chyba, ze kupujesz w adekwatnej cenie. Np BYD nie oferuje w PL klasycznych hybryd tylko PHEVy ale w cenach zblizonych do normalnych hybryd konkurencji (chińskiej i tej bardziej zakorzenionej w rynku)
  22. Filipfm odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    408 to chyba też segment wyzej niz Gofer czy Corolla. 308 to kolega z klasy. 408 jednak większe i moze przez to lepiej wykonane
  23. Filipfm odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    jedyne ryzyko, ze ludzie mu będą wsiadać mysląc, ze to przewóz osób
  24. Filipfm odpowiedział komor na temat - Forum EV
    Slyszalem, ze dobrze się maluje wałkiem
  25. Filipfm odpowiedział komor na temat - Forum EV
    Nie chwaliłeś się nową teselką czy przegapiłem wątek?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.