Skocz do zawartości

Alternatywa do przyciemniania szyb !


Rekomendowane odpowiedzi

> ZASŁONKI POD WYMIAR VOLVO V50 (2004-2012)

> jakiś tekst

> Jak myślicie warto bo się zastanawiam ?

Powiem tak, że posiadam coś takiego na tylnych szybach oraz tylnej (ta ostatnia trochę zniszczona i jej nie używam na co dzień). Uważam że są naprawdę fajne. Jak się znudzi to szybciutko można się ich pozbyć .... tu na tej aukcji widzę nie oryginalne więc nie wiem jak będą się sprawdzały te oryginalne Volvo są ok. Zaciemniają, mój syn jest świetnym testerem wink.gif Z zewnątrz nie widać czy ktoś jest w środku i czy coś leży na siedzeniu wink.gif Polecam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie jest to alternatywa dla przyciemniania

> ale jak sie wozi dzieci z tyłu to jak najbardziej przydatne.

> Ja mam takie roletki w passacie w standardzie i bardzo są przydatne

Ale cena przyznasz ze wygórowana ok.gif

Za nieoryginalne cztery szmatki 300 pln z przesyłką facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajny temat, ale fakt - 300PLN, a tylna szyba zostaje pozostaje "goła". A ściemnienie ile kosztuje?

+ - 450 pln .

> Pytanie, co w tej siatce jest lepszego od folii?

To ze w każdej chwili możesz ściągnąć albo założyć bez dodatkowych kosztów ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ze w każdej chwili możesz ściągnąć albo założyć bez dodatkowych kosztów

No OK, ale po co ściągać? Tzn. jakie są sytuacje kiedy lepiej mieć przejrzyste szyby z tyłu? Nie licytuję się, tylko pytam poważnie, bo mały ma 3 m-ce i też muszę się zdecydować. Szwagier ma fabrycznie ściemniony tył w Vectrze C i nie narzeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No OK, ale po co ściągać? Tzn. jakie są sytuacje kiedy lepiej mieć przejrzyste szyby z tyłu? Nie

> licytuję się, tylko pytam poważnie, bo mały ma 3 m-ce i też muszę się zdecydować. Szwagier ma

> fabrycznie ściemniony tył w Vectrze C i nie narzeka...

Może przy sprzedaży auta zawsze możesz trochę kasy odzyskać za szmatki hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może przy sprzedaży auta zawsze możesz trochę kasy odzyskać za szmatki

Taka prawda ... oryginalne "zasłonki" kosztują set złotych zawsze można dodać jakąś wartość dodaną przy sprzedaży zbijając argument potencjalnego Klienta o tzn opuszczenie ceny wink.gif Ja bym był za tymi zasłonkami ... dla dziecka jak znalazł (pod warunkiem że ta siatka jest taka sama jak oryginalna - tzn nie przepuszcza zbyt dużo światła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka prawda ... oryginalne "zasłonki" kosztują set złotych zawsze można dodać jakąś wartość dodaną

> przy sprzedaży zbijając argument potencjalnego Klienta o tzn opuszczenie ceny Ja bym był za

> tymi zasłonkami ... dla dziecka jak znalazł (pod warunkiem że ta siatka jest taka sama jak

> oryginalna - tzn nie przepuszcza zbyt dużo światła).

Szkoda tylko ze nie ma na tylną szybe bo fajnie by się komponowało ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja tylna dopadłem na alle ... bo miałem dwie boczne ... u mnie minusem jest to ze bocznych od bagażnika nie mam zasłoniętych. A może ten sprzedawca "zorganizowałby" także tylne? Sam zapytam czy boczne od bagażnika można dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.