Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

JokerJoker

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki wszystkim za wypowiedzi. Wybór padł na Bosch, poprzednie tej samej firmy. Cena z montażem 250 zł. BTW Było jeszcze po ok 6mm okładziny na każdym klocku
  2. Hmmm, wszyscy mówili, że w takim ciężkim AT, to klocki wytrzymają max 25 kkm, a mi wytrzymały blisko 60 kkm - tak, to z czasów, gdy benzyna była bardzo, bardzo droga:-) Teraz czas na wymianę, za cholerę nie pamiętam, jakie klocki mi włożono w warsztacie Możecie coś polecić? Może sprawdzony sprzedawca z "Alle"?
  3. > To dlaczego 600tką jeździsz? Są tu tacy co kupili 1000ccm jako pierwszy motor Tak, ja, kupiłem 1200 na pierwszy motocykl z właściwą kategorią PJ
  4. Korzystam bardzo rzadko. Moje subiektywne wrażenie jest takie, że podczas "zabawowego" przyśpieszania, komputer lepiej dobiera zmiany biegów - bardziej optymalnie dla tejże zabawy Najczęściej wymuszam kolejny bieg jadąc na tempomacie, w celu osiągania subiektywnej ekonomiki spalania (prędkości 50-60 oraz 70-80). W mojej skrzyni manualne redukowanie rzadko ma sens przy wyprzedzaniu na drodze dwukierunkowej, jeśli robię to zgodnie z klasyczną zasadą,wyprzedzania i nie startuję manewru zza zderzaka auta poprzedzającego Jest jeszcze tryb W jak winter, który pomaga na przykład przy wyjeździe z zaspy parkingowej.
  5. JokerJoker odpowiedział koNik na temat - Kącik Motocyklowy
    Ciekawa Podziwiam konstrukt
  6. Szkoda, że zawdzięczamy zgłoszenie poprawki o wykreśleniu automatycznej skrzyni biegów tylko jednemu senatorowi, a nie grupie. Trzymam kciuki za dalszy, pozytywny proces legislacyjny
  7. Fajna starterka
  8. > Gumy nowe Ile na nich zrobiłeś? BTW na wiosnę, któryś z kolegów tu pisał o nowych oponach przy których moto mu pływało...może coś z tych rzeczy
  9. > kierownica nie ma luzow ale ostatnio przy ostrym hamowaniu przodek mi telepal jakbym miał abs > ( nie nie mam uprzedzając odpowiedzi ) . Telepać może także z powodu mocno wyząbkowanej przedniej opony. Mój przód też się nieco niestabilnie zachowuje przy hamowaniu, jak zerknąłem na oponę, to wszystko było już jasne Jeśli sam nie jesteś pewien, podjedź do moto-gumiarza, zanim przejrzysz net w poszukiwaniu super okazji na łożyska Oczywiście objawy mogą się nakładać - i wyząbkowana opona i wyrobione łożyska
  10. Chyba sporo powyżej budżetu...
  11. > Czemu piszesz w liczbie mnogiej, przecież tam jest 1 cylinder i 1 tłok > A ze zdjęć faktycznie nie wiele widać, ale myślę, że szlifierz coś doradzi Widać rozmnożyły mi się
  12. Czarno to widzę, to znaczy głęboki szlif lub wymiana cylindrów/tulei cylindrowych. Ze zdjęć tłoków nic nie potrafię odczytać - szkoda, że zdrapałeś nagar. Jak wygląda ich boczna powierzchnia? Te wżery w cylindrach nie wyglądają na przytarcia, tylko bardziej na skutek działania rdzy, albo wody Sprawdzałeś może luz na sworzniach przed demontażem?
  13. 20-22 czerwca. Ktoś z nas się wybiera? Gryf Party
  14. > Ponoć pancerny, ale lubi olej. Przebieg około 40 tys km. > Wymienię to co konieczne, a co będzie konieczne to po wyjęciu będę wiedział W niedzielę planuje > podłubać dalej. Wymiana pierścieni może pomóc, bo tłok jest już po "obróbce termicznej", czyli wygrzany i może mieć w niektórych miejscach pomiaru "nadwymiar" Daj foty, jak rozbebeszysz
  15. > W ogóle wszyscy co byli z AK to im się lanie należy > Trzeba było wcześniej dać znać, to bym se złośnika na kask przylepił i byśmy zrobi spot-moto-ak Zaprosili mnie moi koledzy z klubiku, którzy byli organizatorami (nazwałem ich ORMO ), ale do końca się nie mogłem zdecydować, bo jakoś pogoda nie mogła się też zdecydować. Dam znać w przyszłym roku lub jak będą jakieś tego typu akcje BTW Złośnik na kask, to niekoniecznie dobry pomysł, ale odblaskowy złośnik przypięty na rzepę do kamizelki, to chętnie bym przygarnął Ktoś, coś? Chętni?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.