-
Klocki do S60?
Dzięki wszystkim za wypowiedzi. Wybór padł na Bosch, poprzednie tej samej firmy. Cena z montażem 250 zł. BTW Było jeszcze po ok 6mm okładziny na każdym klocku
-
Klocki do S60?
Hmmm, wszyscy mówili, że w takim ciężkim AT, to klocki wytrzymają max 25 kkm, a mi wytrzymały blisko 60 kkm - tak, to z czasów, gdy benzyna była bardzo, bardzo droga:-) Teraz czas na wymianę, za cholerę nie pamiętam, jakie klocki mi włożono w warsztacie Możecie coś polecić? Może sprawdzony sprzedawca z "Alle"?
-
Pierwszy 1000 km na Hondzie cb500f za mną :)
> To dlaczego 600tką jeździsz? Są tu tacy co kupili 1000ccm jako pierwszy motor Tak, ja, kupiłem 1200 na pierwszy motocykl z właściwą kategorią PJ
-
Użytkownicy ASB: jak często korzystacie z trybu manualnego?
Korzystam bardzo rzadko. Moje subiektywne wrażenie jest takie, że podczas "zabawowego" przyśpieszania, komputer lepiej dobiera zmiany biegów - bardziej optymalnie dla tejże zabawy Najczęściej wymuszam kolejny bieg jadąc na tempomacie, w celu osiągania subiektywnej ekonomiki spalania (prędkości 50-60 oraz 70-80). W mojej skrzyni manualne redukowanie rzadko ma sens przy wyprzedzaniu na drodze dwukierunkowej, jeśli robię to zgodnie z klasyczną zasadą,wyprzedzania i nie startuję manewru zza zderzaka auta poprzedzającego Jest jeszcze tryb W jak winter, który pomaga na przykład przy wyjeździe z zaspy parkingowej.
-
MZ ETZ 502
Ciekawa Podziwiam konstrukt
-
jazda na motorze na prawku kat. B
Szkoda, że zawdzięczamy zgłoszenie poprawki o wykreśleniu automatycznej skrzyni biegów tylko jednemu senatorowi, a nie grupie. Trzymam kciuki za dalszy, pozytywny proces legislacyjny
-
Ogarnął litra
Fajna starterka
-
łożysko główki ramy
> Gumy nowe Ile na nich zrobiłeś? BTW na wiosnę, któryś z kolegów tu pisał o nowych oponach przy których moto mu pływało...może coś z tych rzeczy
-
łożysko główki ramy
> kierownica nie ma luzow ale ostatnio przy ostrym hamowaniu przodek mi telepal jakbym miał abs > ( nie nie mam uprzedzając odpowiedzi ) . Telepać może także z powodu mocno wyząbkowanej przedniej opony. Mój przód też się nieco niestabilnie zachowuje przy hamowaniu, jak zerknąłem na oponę, to wszystko było już jasne Jeśli sam nie jesteś pewien, podjedź do moto-gumiarza, zanim przejrzysz net w poszukiwaniu super okazji na łożyska Oczywiście objawy mogą się nakładać - i wyząbkowana opona i wyrobione łożyska
-
Szukam butów
Chyba sporo powyżej budżetu...
-
Operacja wymiana pierścieni rozpoczęta.
> Czemu piszesz w liczbie mnogiej, przecież tam jest 1 cylinder i 1 tłok > A ze zdjęć faktycznie nie wiele widać, ale myślę, że szlifierz coś doradzi Widać rozmnożyły mi się
-
Operacja wymiana pierścieni rozpoczęta.
Czarno to widzę, to znaczy głęboki szlif lub wymiana cylindrów/tulei cylindrowych. Ze zdjęć tłoków nic nie potrafię odczytać - szkoda, że zdrapałeś nagar. Jak wygląda ich boczna powierzchnia? Te wżery w cylindrach nie wyglądają na przytarcia, tylko bardziej na skutek działania rdzy, albo wody Sprawdzałeś może luz na sworzniach przed demontażem?
-
Gryf Party 2014
20-22 czerwca. Ktoś z nas się wybiera? Gryf Party
-
Operacja wymiana pierścieni rozpoczęta.
> Ponoć pancerny, ale lubi olej. Przebieg około 40 tys km. > Wymienię to co konieczne, a co będzie konieczne to po wyjęciu będę wiedział W niedzielę planuje > podłubać dalej. Wymiana pierścieni może pomóc, bo tłok jest już po "obróbce termicznej", czyli wygrzany i może mieć w niektórych miejscach pomiaru "nadwymiar" Daj foty, jak rozbebeszysz
-
Świeć przykładem nocą, II Odblaskowa Parada Motocyklistów
> W ogóle wszyscy co byli z AK to im się lanie należy > Trzeba było wcześniej dać znać, to bym se złośnika na kask przylepił i byśmy zrobi spot-moto-ak Zaprosili mnie moi koledzy z klubiku, którzy byli organizatorami (nazwałem ich ORMO ), ale do końca się nie mogłem zdecydować, bo jakoś pogoda nie mogła się też zdecydować. Dam znać w przyszłym roku lub jak będą jakieś tego typu akcje BTW Złośnik na kask, to niekoniecznie dobry pomysł, ale odblaskowy złośnik przypięty na rzepę do kamizelki, to chętnie bym przygarnął Ktoś, coś? Chętni?