Skocz do zawartości

seicento przeróbka na van


amazing5

Rekomendowane odpowiedzi

> Chce sobie przerobić swoje seicento na vana i potem przerejestrować na firmę.

> Co trzeba zrobić? Zamontować wszystko z vana i później pojechać na jakieś rozszerzone badanie

> techniczne?

Z tego co się orientuje to jak już przerobisz na vana to jedziesz na stację diagnostyczną,która wyda Ci zaświadczenie.Z tym zaświadczeniem idziesz do urzędu komunikacji,żeby Ci zmienił wpis w dowodzie rejestracyjnym.

PS.To będzie chyba pierwszy van turbo bo turbawkę masz jak się nie mylę ? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co się orientuje to jak już przerobisz na vana to jedziesz na stację diagnostyczną,która

> wyda Ci zaświadczenie.Z tym zaświadczeniem idziesz do urzędu komunikacji,żeby Ci zmienił wpis

> w dowodzie rejestracyjnym.

> PS.To będzie chyba pierwszy van turbo bo turbawkę masz jak się nie mylę ?

Wydaje mi się, że to chodzi również o liczbę miejsc smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest chyba tak sam jak przeróbka vana na osobówkę...czyli :

- są to specjalne zakłady które się tm zajmują.... jedziesz i Ci przerabiają potem od razu masz przegląd i wydanie stosownego papieru...ze wszystko zostało zrobione jak należny a z kwitkiem do ratusza i tyle...możesz samemu przerobić ale to bezsensu bo potrzebny Ci papier ze zrobił to ktoś profi. tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty przeróbki z vana na osobówkę:

- zakup potrzebnych gratów (max. okazja 50 zł)

- montaż samemu grinser006.gif

- papier tzn. faktura firmy nat. przeróbki ok 100-200zł zależy od znajomości

- przegląd rozszerzony w stacji kontrolii OKRĘGOWEJ, robią zdjęcia i dostajesz kilka stron A4 tej przeróbki

- na koniec wymiana dowodu rejestracyjnego chyba 86 zł

UWAGA za każdym razem potrzebna karta pojazdu w urzędzie!!

Zmiany te obowiązują od chyba 11.2013 i powoduje że przeróbka sc jest całkowicie nieopłacalna, przynajmniej z mojej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowanie drugiego auta troche średnio mi sie widzi, a ja tam nic nie bede woził takiego tylko mi chodzi i vat-1 generalnie, narazie póki co drugie auto jest mi zbędne i też generuje dodatkowe koszty (zakup i utrzymanie) tak że byłby to przerost formy nad treścią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.