Skocz do zawartości

Szport-owy wydech w P307


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś przerabiał temat? Chodzi oczywiście o końcowy...

Jaka firma? Jakie koszty? Jakie efekty dźwiękowe?

Może ktoś coś polecić?

Wczoraj w nocy tłumik końcowy w moim 307 postanowił się urwać w czasie jazdy i krzesać iskry o asfalt, aczkolwiek był to tylko jeden z kilku ciekawych motywów wczorajszego wieczoru...

W każdym razie mam pretekst, żeby się zastanowić, czy naprawiać, czy montować jakąś 'burczyrurkę'...

Problem w tym, że fabrycznie wydech w 307 jest wyprowadzony pod zderzak i pytanie, czy Ulter albo inna cholera robi tłumiki bez końcówek ozdobnych? Bo na tym mi nie zależy a nie chcę ciąć zderzaka.

Ktoś? Coś? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś przerabiał temat? Chodzi oczywiście o końcowy...

> Jaka firma? Jakie koszty? Jakie efekty dźwiękowe?

> Może ktoś coś polecić?

> Wczoraj w nocy tłumik końcowy w moim 307 postanowił się urwać w czasie jazdy i krzesać iskry o

> asfalt, aczkolwiek był to tylko jeden z kilku ciekawych motywów wczorajszego wieczoru...

> W każdym razie mam pretekst, żeby się zastanowić, czy naprawiać, czy montować jakąś

> 'burczyrurkę'...

> Problem w tym, że fabrycznie wydech w 307 jest wyprowadzony pod zderzak i pytanie, czy Ulter albo

> inna cholera robi tłumiki bez końcówek ozdobnych? Bo na tym mi nie zależy a nie chcę ciąć

> zderzaka.

> Ktoś? Coś? :-)

Ja wymieniałem z tego samego powodu - przerdzewiała obejma środkowa końcowego tłumika i nie było go jak podczepić. Wisiał na rurze.

Wymiana na końcowy Polmostrów załatwiła sprawę. Jest w miarę cicho, było to dość tanie (110 czy 120zł z wymianą, jak dobrze pamiętam), tłumik jest w dobrej kondycji do dziś (prawie 3 lata). Tyle, że to w HDI, ale różnicy raczej nie będzie.

Tak więc nie kombinuj, tylko podjedź do jakichś w miarę kumatych tłumikarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.