Skocz do zawartości

uniwersalny bagażnik na relingi


FrugOs

Rekomendowane odpowiedzi

Czy używacie uniwersalnych bagażników na relingi?

Na allegro za 280 zł można kupić coś, co podobno "znajduje zastosowanie do praktycznie wszystkich samochodów z relingami".

Z drugiej strony oryginał pewno z 1000 zł kosztuje hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy używacie uniwersalnych bagażników na relingi?

> Na allegro za 280 zł można kupić coś, co podobno "znajduje zastosowanie do praktycznie wszystkich

> samochodów z relingami".

> Z drugiej strony oryginał pewno z 1000 zł kosztuje

tia ja używam najtańszego jaki znalazłem i do tego 2 najtańszych uchwytów na rowery (wszystko mnie kosztowało z wysyłką jakieś 180 zł biglaugh.gif)

jeszcze nic nie uszkodziłem i nie zgubiłęm

jak nie szalejesz z bagażem na dachu to się wszystko nada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma uniwersalnego bagażnika na relingi zlosnik.gif

Inne rozstawy relingów a bagażnik nie ma czasem aż tak dużego zakresu zwężenia/rozszerzenia, możesz np ucelować w auto klasy C i wtedy do 90% tej klasy on będzie pasował wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy używacie uniwersalnych bagażników na relingi?

> Na allegro za 280 zł można kupić coś, co podobno "znajduje zastosowanie do praktycznie wszystkich

> samochodów z relingami".

> Z drugiej strony oryginał pewno z 1000 zł kosztuje

Alu 2 belki Maxi 200 zl, pasuje na relingi te wystajace tylko ze dlon pod nimi wchodzi.

Aaa..i zamykane sa, ze trudniej je pozyskac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tia ja używam najtańszego jaki znalazłem i do tego 2 najtańszych uchwytów na rowery (wszystko mnie

> kosztowało z wysyłką jakieś 180 zł )

> jeszcze nic nie uszkodziłem i nie zgubiłęm

> jak nie szalejesz z bagażem na dachu to się wszystko nada

A te najtańsze maja zamki uniemożliwiające zdjęcie roweru lub bagażnika przez złodzieja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A te najtańsze maja zamki uniemożliwiające zdjęcie roweru lub bagażnika przez złodzieja?

Nawet te droższe z zamkami nie uniemożliwiają tego. Jak dobry rower to lepiej nie zostawiać go na dachu zlosnik.gif

pewien nie jestem ale chyba jednak bagaznik na filmiku to nie ten który jest w opisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w thulu da się rower zapierdzielić w ciągu kilku sekund, gdyż wszystkie zamki są mocowane w tworzywie sztucznym wystarczy lekko podważyć i wyrywasz zamki crazy.gif

Wszystkie zamki są po to by móc iść na obiad mając rower na oku byś mógł zareagować ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A te najtańsze maja zamki uniemożliwiające zdjęcie roweru lub bagażnika przez złodzieja?

moje mają: 1 kluczyk do zamykania samych relingów (coby ktoś sobie ich nie wziął) a drugi do zamykania uchwytów na rowery coby ktoś nie wziął rowerów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.