Skocz do zawartości

Papy termozgrzewalne na dach płaski...


romano11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie: jestem przed renowacją pokrycia betonowego dachu płaskiego, polegającą na całkowitej wymianie biglaugh.gif gdyż to, co obecnie leży na dachu, jest dociskane głównie przez grawitację... screwy.gifpad.gif

Wiem, że dobrze było by dać papę podkładową i na to wierzchniego krycia.

Palnik, butlę mam, pewne doświadczenie też, ale były to materiały powierzone. Teraz potrzebuję porady, na co zwrócić uwagę przy wyborze papy: im grubsza, tym lepsza? Są różne osnowy, różne gramatury... spineyes.gif

Nie zależy mi na jak najniższej cenie, mogę kupić lepszy (dobry) materiał, bo cały dach ma 20m2 biglaugh.gif

Ktoś coś poleci lub też stanowczo odradzi?

Pozdrawiam - romano11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Jak w temacie: jestem przed renowacją pokrycia betonowego dachu płaskiego, polegającą na całkowitej

> wymianie gdyż to, co obecnie leży na dachu, jest dociskane głównie przez grawitację...

> Wiem, że dobrze było by dać papę podkładową i na to wierzchniego krycia.

> Palnik, butlę mam, pewne doświadczenie też, ale były to materiały powierzone. Teraz potrzebuję

> porady, na co zwrócić uwagę przy wyborze papy: im grubsza, tym lepsza? Są różne osnowy, różne

> gramatury...

> Nie zależy mi na jak najniższej cenie, mogę kupić lepszy (dobry) materiał, bo cały dach ma 20m2

> Ktoś coś poleci lub też stanowczo odradzi?

> Pozdrawiam - romano11

Nawierzchniowa modyfikowana SBS gr min 5,0 mm wkładka poliester minimum 200 g/m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w jaki sposób jest przygotowane podłoże na które ma być układana ta papa?

Stare pokrycie zostanie zerwane, oczyszczenie mechaniczne na tyle, na ile się da, nierówności wyrównane klejem + siatka (żeby dach był rzeczywiście płaski, bo obecnie jest swego rodzaju niecka), całość pokryta czymś w rodzaju lepiku na zimno, izolbet czy jakoś tak... jak bitex, tylko rzadsze grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to spokojnie pierw możesz dać podkład, a za jakieś 2 lata dać wierzchniego krycia na nią i

> będzie dobrze

2 lata przerwy? To jest jakaś przerwa technologiczna? Myślałem zrobić to kompleksowo, za jednym podejściem i później już tylko cieszyć się suchym wnętrzem... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.