Skocz do zawartości

Pakować się w coś takiego? BMW 520 E39


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sobie beja na sprzedaż, dokładnie ta. Aktualnie jeżdzę Laguną z 2000 roku z silniekiem diesla i szukam czegoś w LPG. Nie zakładałem nigdy kupić jeszcze starszego auta, ale na zasadzie raz się żyje to czemu nie. Pytanie tylko czy takie auto z 1997 roku będzie już skarbonką, jak tak to czy drogą? Ogólnie pytanie czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie wystarczy pojemność i moc. To jest okej. Pytanie czy ten silnik ma opinię bezawaryjnego?

ten konkretny egzemplarz nie ma w sobie nic fajnego... jak byś trafił na starsze 2.0, które chociaż ładnie wygląda to ok....

dodatkowo ta kierownica nie przejechała 230kkm imo

za taką kwotę szukałbym chyba innego dupowozu niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten konkretny egzemplarz nie ma w sobie nic fajnego... jak byś trafił na starsze 2.0, które

> chociaż ładnie wygląda to ok....

> dodatkowo ta kierownica nie przejechała 230kkm imo

> za taką kwotę szukałbym chyba innego dupowozu

Nie wiem co masz na mysli ale dla mnie auto jet fajne. Ma klime automatyczna, podlokietnik i to mi wystarczy. Ogladalem dzisiaj to auto i ma korozje na drzwiach przednich pasazera, plus jakies purchle na nadkolu i tylnej klapie. Auto od dwoch dni stoi w komisie, jeszcze brudne po poprzedni wlascicielu. Po odpaleniu uslyszalem dzwiek jakby luznego wydechu n srodu auta, ale po chwii ucichl. Siedzac w aucie czulem lekkie drzenie, bardzo lekkie. Po dodawaniu gazu cos jakby swist z wydechu. Wyglada na normalny, ale to moze jakas tuningowa glosniejsza wersja. Ogolnie do auta jest duzo papierow z roznych przegladow, etc. Oczywiscie nie zakladam ze przebieg jest realny. Teraz zastanawiam sie czy duzym problemem moze byc ruda i ile to moze splac lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem co masz na mysli ale dla mnie auto jet fajne. Ma klime automatyczna, podlokietnik i to mi

> wystarczy. Ogladalem dzisiaj to auto i ma korozje na drzwiach przednich pasazera, plus jakies

> purchle na nadkolu i tylnej klapie. Auto od dwoch dni stoi w komisie, jeszcze brudne po

> poprzedni wlascicielu. Po odpaleniu uslyszalem dzwiek jakby luznego wydechu n srodu auta, ale

> po chwii ucichl. Siedzac w aucie czulem lekkie drzenie, bardzo lekkie. Po dodawaniu gazu cos

> jakby swist z wydechu. Wyglada na normalny, ale to moze jakas tuningowa glosniejsza wersja.

> Ogolnie do auta jest duzo papierow z roznych przegladow, etc. Oczywiscie nie zakladam ze

> przebieg jest realny. Teraz zastanawiam sie czy duzym problemem moze byc ruda i ile to moze

> splac lpg.

tak jak koledzy ci juz napisali szukaj wiekszego silnika bo ten 2.0 bedzie ci wiecej palic niz kazdy inny

najtaniej bedzie jezdzic 523i ( 2.5litra 170km)

kolega mial taka 520 i zmienil wlasnie z powodu silnika na 528i

ogolnie silniki 6 cylindrowe 520 523 525 528 530 o ile ktos dbal o olej sa nie do zajechania i dobrze znoszą gaz

np cos takiego

http://allegro.pl/bmw-523-full-skora-xenony-1-niemiec-72-lata-top-i3307248317.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widać, żeś napalony na tę padlinę, więc nie ma sensu Cię odwodzić

Do napalenia to mi bardzo daleko. Po prostu znalazlem ogloszenie, zobaczylem jak wyglada i tyle. Wrzucilem tutaj zapytanie, spostrzezenia po to zeby wypowiedzieli sie znawcy marki co o tym mysla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak jak koledzy ci juz napisali szukaj wiekszego silnika bo ten 2.0 bedzie ci wiecej palic niz

> kazdy inny

> najtaniej bedzie jezdzic 523i ( 2.5litra 170km)

> kolega mial taka 520 i zmienil wlasnie z powodu silnika na 528i

> ogolnie silniki 6 cylindrowe 520 523 525 528 530 o ile ktos dbal o olej sa nie do zajechania i

> dobrze znoszą gaz

> np cos takiego

> http://allegro.pl/bmw-523-full-skora-xenony-1-niemiec-72-lata-top-i3307248317.html

Ladne autko, ale bez lpg, do rejestracji i nie z Wroclawia:) Ja nie szukam konkretnego auta a cos w mojej ocenie fajnego z lpg i z Wroclawia. Pomijajac nawet kryterium Wroclawia to auto z Twojego linka dobiloby do 15kpln na gotowo dla mnie a taka cena odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do napalenia to mi bardzo daleko. Po prostu znalazlem ogloszenie, zobaczylem jak wyglada i tyle.

> Wrzucilem tutaj zapytanie, spostrzezenia po to zeby wypowiedzieli sie znawcy marki co o tym

> mysla.

to posłuchaj chociażby rad dotyczących silnika, bo skoro widziałeś na żywo i Ci odpowiada taki stan, to spoko, na fotkach wygląda słabo.

sam miałem w e34 2,0. nigdy przedtem nie jeździłem piątką z 2 litrowym 24v i sądziłem, że 150 koni będzie obrabiać. nie przypuszczałem tylko, że stara piątka kombi waży aż 1500kg. już na jeździe próbnej czułem, że 150 koni to za mało dla tego samochodu, ale uznałem, że nie mam ciśnienia na zapierdzielacz, więc do jazdy będzie ok. tym bardziej, że stan mnie zadowalał. jednak po jakimś czasie i tak zaczęło mi brakować kilku koni i zrobiłem swap na 2,5 hehe.gif uwierz mi, że 2 litry to trochę mało dla tego samochodu. ucz się na doświadczeniach innych wink.gif i żeby nie było, 2,5 też wcale jakimś szatanem nie będzie drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co powiecie o tym egzemplarzu:

> http://otomoto.pl/bmw-530-3-0-230-km-m-pakiet-full-gaz-C28178310.html

> Trochę odstrasza akcyza którą trzeba będzie zapłacić

Patrząc na stan tapicerki fotela kierowcy do przebiegu spokojnie należy dodać dwójkę lub nawet trójkę z przodu... crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co powiecie o tym egzemplarzu:

> http://otomoto.pl/bmw-530-3-0-230-km-m-pakiet-full-gaz-C28178310.html

> Trochę odstrasza akcyza którą trzeba będzie zapłacić

icon_eek.gif toż to przecież któryś z kolegów z holandii, który ostatnio kupił 530i pisał, że takie samochody kosztują kilka tys. euro icon_eek.gif a tu już sprowadzona i jeszcze z gazem biglaugh.gif

chociaż na zdjęciach, poza zmaltretowanym tyłkiem i wysiedzianym fotelem kierowcy, nie wygląda jakoś mocno obskurnie hmm.gif

może po prostu miała nalatane pół miliona i dlatego taka tania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> toż to przecież któryś z kolegów z holandii, który ostatnio kupił 530i pisał, że takie samochody

> kosztują kilka tys. euro a tu już sprowadzona i jeszcze z gazem

No przecież 3 tysiące to już kilka biglaugh.gif

> chociaż na zdjęciach, poza zmaltretowanym tyłkiem i wysiedzianym fotelem kierowcy, nie wygląda

> jakoś mocno obskurnie

> może po prostu miała nalatane pół miliona i dlatego taka tania...

Wygląda trochę jak by nią jeździł jakiś przedstawiciel firmowy o słusznych gabarytach biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> toż to przecież któryś z kolegów z holandii, który ostatnio kupił 530i pisał, że takie samochody

> kosztują kilka tys. euro a tu już sprowadzona i jeszcze z gazem

> chociaż na zdjęciach, poza zmaltretowanym tyłkiem i wysiedzianym fotelem kierowcy, nie wygląda

> jakoś mocno obskurnie

> może po prostu miała nalatane pół miliona i dlatego taka tania...

dokladnie wink.gif tu sie ceny od 5tysiecy e zaczynaja, nawet do 10 tysiecy 270751858-jezyk.gif

wiec nie ma opcji zeby te auto bylo dobre albo nie mialo jakiejs dziwnej przeszlosci skoro kosztuje 2,5tysiaca ( a gdzie prowizja handlarza ) grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może jeździł tym jakiś mocno zużywający fotel człowiek, bo reszta wygląda raczej ok

Ja, przy swoim gabarycie 180cm/115kg jestem takim "mocno zużywającym" fotel człowiekiem i fotel kierowcy w moim samochodzie przy przebiegu 320kkm w porównaniu z tym egzemplarzem z linka wygląda jak nówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten konkretny egzemplarz nie ma w sobie nic fajnego... jak byś trafił na starsze 2.0, które

> chociaż ładnie wygląda to ok....

> dodatkowo ta kierownica nie przejechała 230kkm imo

> za taką kwotę szukałbym chyba innego dupowozu

Według mnie ten samochód wygląda na nieźle styrany życiem i będzie wymagał ogromnego wkładu finansowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.