Skocz do zawartości

CHEVROLET EQUINOX


adpy13

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym wszystkich powitać, jestem nową osobą na forum.

Czy mógłby mi ktoś doradzić, zamierzam kupić Equinoxa z 2007 z silnikiem 3,4 z przebiegiem 46000 mil.

Jak sądzicie:

- czy warto za 25000 zł

- co z serwisem i częściami jestem z Krakowa

- na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie

- czy do tego modelu można założyć gaz i jaki

Pozdrawiam wszystkich

adpy13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na początku chciałbym wszystkich powitać, jestem nową osobą na forum.

> Czy mógłby mi ktoś doradzić, zamierzam kupić Equinoxa z 2007 z silnikiem 3,4 z przebiegiem 46000

> mil.

Kolega jeden takim powozi w hameryce

http://forum.autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=286268620&an=&page=0&vc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega jeden takim powozi w hameryce

> http://forum.autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=286268620&an=&page=0&vc=1

Nie powozi i nie takim. Teraz jeżdżę C-Maxem hybrydą.

Ale taki Equinoxem jako pasażer jeździłem, tylko niewiele, może 3 razy.

Spory samochód, niespecjalnie wyciszony, niespecjalnie ekonomiczny.

Więcej niewiele wiem. Mogę podpytać gościa co już z 8 lat takiego ujeżdża i nie chce zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Będę wdzięczny za informację

Będę go widział rano w pracy. Pojutrze też. Facet niestety ma ciężki przypadek nowotworu więc nie zawsze jest w pracy. Ale może jutro albo pojutrze się da coś podpytać.

Niestety od środy będę pracował w innym miejscu więc pewnie z gościem za dużo nie pogadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Będę wdzięczny za informację

Rozmawiałem. Ma model 2006 ale kupiony w 2005, silnik 3.4, wersja podstawowa (klima, el. szyby i lusterka, kolor beż). Miał 2 wypadki. Auto naprawione.

Mówił, że zmienia tylko części normalnie podlegające zużyciu. Jedyną awarią są jakieś bolce z kulkami w drzwiach - tak mi to wytłumaczył, że dalej nie wiem, o co chodzi. Wytarły się i coś tam nie trzyma. Ale to od częstego otwierania drzwi i usadzania dwójki dzieci w fotelikach, wrzucania zakupów.

Mówił, że auto po prostu jeździ, jest praktycznie bezawaryjne. Ma przejechane ok. 100 tys. mil.

Tyle informacji.

Jak znasz angielski - poszukaj sobie haseł Chevrolet Equinox Reliability.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.