Skocz do zawartości

Cagiva River 600 '97


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

> Jest troche egzotyczny, z dostepnoscia czesci szalu nie ma, szczegolnie tych niezwiazanych z

> silnikiem, bo ten chyba jeszcze wystepowal w innych modelach.

Właśnie...ten silnik. 600ccm, jeden gar icon_rolleyes.gif. Moc szału nie robi, bo podobno 44KM. Interesować się tym, czy lepiej rozglądać się za starą japonią? Cagiva co prawda też już robi się zabytkiem, ale w tych samych pieniądzach japonia jest 7-8 lat starsza zlosnik.gif

Wygląd moto natomiast mi się podoba, ma zintegrowane kufry i podobno bardzo łatwo się prowadzi hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie...ten silnik. 600ccm, jeden gar . Moc szału nie robi, bo podobno 44KM. Interesować się tym,

> czy lepiej rozglądać się za starą japonią? Cagiva co prawda też już robi się zabytkiem, ale w

> tych samych pieniądzach japonia jest 7-8 lat starsza

Duzo zalezy w jakim stanie i do czego ma sluzyc. Jesli w dobrym stanie za niewielkie pieniadze to moze...... ale ja chyba bym nie kupil. Sasiad ma takie cos, jezdzi bardzo sporadycznie. Szybko padlo cos w silniku i byl problem z odpalaniem. Rozrusznik dzialal, ale nie obracal silnika.

> Wygląd moto natomiast mi się podoba, ma zintegrowane kufry i podobno bardzo łatwo się prowadzi

Sprzet ogladalem, macalem, siedzialem na nim, ale nie jezdzilem, wiec nie wypowiem sie na temat prowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Duzo zalezy w jakim stanie i do czego ma sluzyc. Jesli w dobrym stanie za niewielkie pieniadze to

> moze...... ale ja chyba bym nie kupil. Sasiad ma takie cos, jezdzi bardzo sporadycznie. Szybko

> padlo cos w silniku i byl problem z odpalaniem. Rozrusznik dzialal, ale nie obracal silnika.

Zdążyłem poczytać - bardzo częsty problem z rozrusznikiem i potrafi sporo kosztować. Niby można odpalać kick starterem, ale ten sagan strasznie potrafi oddać w nogę zlosnik.gif

> Sprzet ogladalem, macalem, siedzialem na nim, ale nie jezdzilem, wiec nie wypowiem sie na temat

> prowadzenia.

Moto ma mi służyć do jazdy w koło komina, do wycieczek po okolicy z synem, czasem na dojazd do pracy (blisko). W tej chwili tak użytkuję MZ ETZ251, ale trochę jej nie ufam - obaweiam się pchania za każdym razem jak wyruszam z garażu wink.gif. Poza tym mieszanie oleju, kick starter.....chciałbym coś ciut lepszego zlosnik.gif. Ale faktycznie chyba Cagivę trzeba odpuścić, choć kosztuje niewiele - co prawda jest tylko kilka ogłoszeń, ale ceny 3-4 kpln za moto z rocznika 97-98. Do 4 kpln można mieć kilka lat starszego gpz500 albo gs500 i to chyba lepszy wybór hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdążyłem poczytać - bardzo częsty problem z rozrusznikiem i potrafi sporo kosztować. Niby można

> odpalać kick starterem, ale ten sagan strasznie potrafi oddać w nogę

Nie kazda taka Cagiva ma nozny starter, u sasiada brak zlosnik.gif

> Moto ma mi służyć do jazdy w koło komina, do wycieczek po okolicy z synem, czasem na dojazd do

> pracy (blisko). W tej chwili tak użytkuję MZ ETZ251, ale trochę jej nie ufam - obaweiam się

> pchania za każdym razem jak wyruszam z garażu . Poza tym mieszanie oleju, kick

> starter.....chciałbym coś ciut lepszego . Ale faktycznie chyba Cagivę trzeba odpuścić, choć

> kosztuje niewiele - co prawda jest tylko kilka ogłoszeń, ale ceny 3-4 kpln za moto z rocznika

> 97-98. Do 4 kpln można mieć kilka lat starszego gpz500 albo gs500 i to chyba lepszy wybór

To moze poszukaj Hondy CB500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozglądam się

> bardziej patrzę na stan, cenę, praktyczność moto (kufry są plusem) niż na konkretną markę

Nie mogę edytować tongue.gif

Taka Yamaha, to chyba lepszy wybór niż Cagiva? hmm.gif

79410029_8_644x461_yamaha-xj600-polecam-_rev022.jpg

Moto stare, (93) ale ja starocia lubię wink.gif

Mocno to problematyczne - z racji wieku, poprzednich kierowników dla których z reguły to pierwsze moto.....jak z częściami? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.