Skocz do zawartości

urlop a jazda w innej firmie


tomata

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Panowie jak wygląda taki przypadek? Bo szukam pracy, mam ofertę, tylko ze od zaraz. Szef z dnia na dzień mnie nie pusci a inaczej robota przepadnie. Jest możliwość pracowania w nowej firmie na umowę zlecenie czy coś w czasie urlopu w teraźniejszym zakładzie pracy? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemano. Panowie jak wygląda taki przypadek? Bo szukam pracy, mam ofertę, tylko ze od zaraz. Szef z

> dnia na dzień mnie nie pusci a inaczej robota przepadnie. Jest możliwość pracowania w nowej

> firmie na umowę zlecenie czy coś w czasie urlopu w teraźniejszym zakładzie pracy? Pzdr

Możesz normalnie pracować na drugim etacie na umowę o pracę. Musisz tylko pogodzić godziny pracy oraz w Twoim przypadku czas pracy kierowców.

Też miałem taką sytuację, że praca od zaraz a dotychczasowy szef nagle poczuł do mnie przywiązanie i oczywiście robota musi być zrobiona a termin wypowiedzenia umowy to 3 miesiące. Niestety (choć w tym momencie na szczęście) miałem baaardzo kiepską umowę; był to ułamek etatu od najniższej krajowej. Powiedziałem, że w zasadzie nie widzę problemu żeby dalej u niego pracować ale od dnia następnego pracuję tak, jak mam w umowie zlosnik.gif Wolny byłem praktycznie od zaraz, na odchodne dostałem wyrazy politowania nade mną i moją naiwnością bo przecież to niemożliwe, żebym miał lepiej gdzie indziej smirk.gif

Zastanów się nad swoją umową, pogadaj z szefem i powodzenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemano. Panowie jak wygląda taki przypadek? Bo szukam pracy, mam ofertę, tylko ze od zaraz. Szef z

> dnia na dzień mnie nie pusci a inaczej robota przepadnie. Jest możliwość pracowania w nowej

> firmie na umowę zlecenie czy coś w czasie urlopu w teraźniejszym zakładzie pracy? Pzdr

Podobno w tej chwili umowa już nie jest wymagana przy kontroli. U mnie był nawet kierowca na własnej działalności. Szef twierdzi, że w zeszłym roku przepisy się zmieniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobno w tej chwili umowa już nie jest wymagana przy kontroli. U mnie był nawet kierowca na

> własnej działalności. Szef twierdzi, że w zeszłym roku przepisy się zmieniły.

umowa nie , ale zaświadczenie od pracodawcy w którym napisano ze posiadam badania lekarskie, psychotesty ITD wymaga. A chyba nie przedstawię zaświadczenia z firmy x, jeżdżąc dla firmy y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> umowa nie , ale zaświadczenie od pracodawcy w którym napisano ze posiadam badania lekarskie,

> psychotesty ITD wymaga. A chyba nie przedstawię zaświadczenia z firmy x, jeżdżąc dla firmy y?

w twoim przypadku, jesli nie masz wymienionego prawa jazdy na te z wpisanym kodem i terminem ważnośći , nowy pracodawca musiałby wystawić takie zaświadczenie. czy na to pójdzie ?. lepiej byłoby mieć wymienione prawo jazdy.

przeciwskazań do pracowania gdzie indziej podczas urlopu w swojej firmie nie ma. interesuje cię czas pracy ( tacho) i ciągłość ( uropówki itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w twoim przypadku, jesli nie masz wymienionego prawa jazdy na te z wpisanym kodem i terminem

> ważnośći , nowy pracodawca musiałby wystawić takie zaświadczenie. czy na to pójdzie ?. lepiej

> byłoby mieć wymienione prawo jazdy.

Za rok muszę zrobić kurs doszkalający, to będę mieć dopiero wbite wink.gif

> przeciwskazań do pracowania gdzie indziej podczas urlopu w swojej firmie nie ma. interesuje cię

> czas pracy ( tacho) i ciągłość ( uropówki itd)

28dni rozumiem, ale co w końcu z papierami odnośnie zatrudnienia bo oryginały są u obecnego pracodawcy confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za rok muszę zrobić kurs doszkalający, to będę mieć dopiero wbite

> 28dni rozumiem, ale co w końcu z papierami odnośnie zatrudnienia bo oryginały są u obecnego

> pracodawcy

poprosić o ksero albo - ja pamiętam ,że wyniki badań są w 2 egzemplarzach , jeden dla pracodawcy , drugi dla kierowcy . Ja te swoje zawsze mam w domu schowane gdyby coś...

na zaświadczeniu o niekierowaniu ( urlopówce ) wpisuje się datę zatrudnienia w danej firmie , tu też trzeba "dobrze " wpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.