Skocz do zawartości

Miejsca Przyjazne Motocyklistom


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Napewno wśród Was jest wielu podróżników, tych bardziej i tych mniej doświadczonych.

Co byście powiedzieli na to, żeby stworzyć listę miejsc, gdzie w fajnej/miłej atmosferze można zjeść talerz zupy albo znaleźć kawałek wygodnego łóżka/ciepłej kołdry, gdzie właściciele lokalu z otwartymi rękami przyjmą motocyklistę, gdzie będzie można bezpiecznie przenocować sprzęta, pogadać przy piwku i grillu itp.

krótko mówiąc, Miejsca Przyjazne Motocyklistom (praktykowane jest to na wielu forach, myślę, że i tutaj mogłoby chwycić).

na pewno byłoby to pomocne przy planowaniu trasy zarówno po PL jak i EU.

Jeśli wątek by się rozwinął, prośba o podwieszenie.

P.S. w te wakacje jest plan, żeby na kilka dni wybrać się w Bieszczady i na Słowację, czekam więc na Wasze propozycje : zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim zlocie klubu TA śmiało mogę napisać, że w ośrodku Zatoka Kal na kulturalnego motocyklistę nie będą się wrogo patrzeć ok.gif

Byli zachwyceni ekipą, która zjechała, a było nas ponad 200 osób - żadnej trzody, straty minimalne (poszło bodajże 6 szklanek, jeden wieszak na ubranie - no wziął i się urwał pod ciężarem mojej kurtki - oraz jedno krzesło plastikowe) a imprezowaliśmy od czwartku do niedzieli.

Ja od siebie napiszę tylko tyle:

nocleg w "hotelu" - warunki naprawdę spartańskie

domki - jest OK, czysto, łazienka, w niektórych nawet kuchnia

śniadanie w barze - 15 zł porcja - jajecznica, wielki talerz z wędlinami, serami, dżem, miód, do tego w cenie kawa albo herbata (dwoma zestawami najadły się 4 osoby, gdzie jeden pochłania za 2 czy 3 osoby)

obsługa/personel - prima sort, naprawdę przesympatyczni

W przyszłym roku mam zamiar pojechać tam z całą rodziną ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też chętnie posłucham, gdzie w PL można zjeść kolacje/śniadanie. Dobrze wyspać się, a na następny dzień ruszyć w trasę.

Póki co, poza znajomymi, odwiedzanymi "na trasie", nie miałem okazji testować hoteli/hosteli itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spisu dorzucę jeszcze Koninki, Wilczyn i Nieborów. Tylko nie pamiętam, w których hotelach, ośrodkach były zloty crazy.gif

Postaram się odnaleźć i wrzucić tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.