Skocz do zawartości

XP zamek bagażnika


Lewy20bis

Rekomendowane odpowiedzi

> ello, da się coś zaradzić na zacinający zamek bagażnika w XP? z otwieraniem istna loteria .

> pozdrawiam

Poprzez elementy 8 i 9 lub po sciagnieciu tapicerki tylnej klapy

dostać się do elementu podpisanego numerem 25 i albo wyczyścić styki w kostce do niego albo wymienic stycznik koszt w ASO około 100 niestety to on pada. Jak padnie całkiem nie otworzysz klapy i będziesz sie musiał dostawać do bagażnika przez fotele od kabiny...

Wtedy pozostanie tylko droga do kostki przez małe otwory i otwarcie klapy możliwe będzie tylko i wyłącznie przez wypięcie stycznika i zwarcie "na krótko" złącza w kostce.

pozdr.

M.

W załączniku schemat klapy.

post-52733-14352520941762_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wtedy pozostanie tylko droga do kostki przez małe otwory i otwarcie klapy możliwe będzie tylko i

> wyłącznie przez wypięcie stycznika i zwarcie "na krótko" złącza w kostce.

Przecież istnieje sposób awaryjnego otwarcia, który jest dużo prostszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety innego nie znam jak padnie styk w przycisku w klapie MOze opisz bo pewnie niejednemu sie

> przyda

Sposób jest prosty wciskamy do zaznaczonej strzałką dziurki np. wkrętak krzyżakowy, gwóźdź lub inny szpikulec i zamek się odryglowuje

287050499-IMG_0005.jpg .

post-91846-1435252104416_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sposób jest prosty wciskamy do zaznaczonej strzałką dziurki np. wkrętak krzyżakowy, gwóźdź lub inny

> szpikulec i zamek się odryglowuje

Jak zwykle wystarcza lektura instrukcji obsługi smile.gif !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ello, da się coś zaradzić na zacinający zamek bagażnika w XP? z otwieraniem istna loteria .

> pozdrawiam

może źle otwierasz bagaznik??

zanim nacisniesz na "klamke" tj. przycisk otwierający bagaznik nie można pociągnąć klapy bagaznika do góry, wystarczy najpierw docisnąć klape a następnie nacisnać na przycisk otwierający (po uslyszeniu dzwieku zamka można ciągnąć) - ja tak robie automatycznie, jedną ręką i od paru lat nie mam problemów z otwieraniem bagażnika - wcześniej się zdażały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może źle otwierasz bagaznik??

> zanim nacisniesz na "klamke" tj. przycisk otwierający bagaznik nie można pociągnąć klapy bagaznika

> do góry, wystarczy najpierw docisnąć klape a następnie nacisnać na przycisk otwierający (po

> uslyszeniu dzwieku zamka można ciągnąć) - ja tak robie automatycznie, jedną ręką i od paru lat

> nie mam problemów z otwieraniem bagażnika - wcześniej się zdażały

też to zauważyłem. zacząłem właśnie tak otwierać i faktycznie nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.