Skocz do zawartości

[GP] Czujniki parkowania + FES


Rekomendowane odpowiedzi

> Mysle, ze powinien pokazac

To poleć gdzie kupić działający interfejs + licencja na FESa smile.gif

EDYTA:

Cena za jeden czujnik mnie słabi crazy.gif

http://allegro.pl/fiat-czujnik-parkowania-parktronic-pdc-735477988-i3364028417.html

EDYTA2:

Quote:

Centralka jest wyposażona w autodiagnostykę: po włączeniu centralka wykonuje test początkowy czujników, które są następnie diagnozowane w sposób ciągły podczas funkcjonowania systemu. Uszkodzenie nawet tylko jednego czujnika blokuje działanie całego systemu: w tym przypadku system wyłącza się automatycznie i przesyła komunikat uszkodzenia, stan awarii zasygnalizowany zostanie w zestawie wskaźników poprzez zapalenie odpowiedniej lampki i odpowiednim sygnałem akustycznym.


No to pytanie czy FES to odczyta hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To poleć gdzie kupić działający interfejs + licencja na FESa

Alegro, np: od Viakena. Mozna u nich zakupic taki dostosowany do GP i do tego bedzie Ci potrzebny zestaw przejsciowek - tez maja. Mozesz napisac do nich, to Ci dokladnie powiedza czego potrzebujesz wink.gif

Licencja FES, teraz wlasciwie to juz MES, tez na allegro.

> EDYTA:

> Cena za jeden czujnik mnie słabi

> http://allegro.pl/fiat-czujnik-parkowania-parktronic-pdc-735477988-i3364028417.html

No niestety.

A czy MES zadziala to trzeba sprawdzic, u siebie nie zobacze, bo nie mam ori czujnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To mnie zmartwiłeś bo ja narwany chłopak jestem i już kupiłem

Byc moze nim sie dogadasz, ale u mnie nie chcialo.

> Oni Ci polecili przerobiony elm czy sam przerabiałeś?

U nich wzialem przerobiony i do tego jakas przejsciowke z innym ukladem pinow.

Napisz do nich czego dokladnie potrzebujesz, jaki samochod, co chcesz robic, to Ci podpowiedza.

Bralem od nich dwa ELM327 jeden uniwersalny, drugi dostosowany do pracy z FES/MES i GP. Mam tez od nich tego, co wlasnie kupiles, dziala z wieloma innymi Fiatami czy starszymy VAGami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.