Skocz do zawartości

tel i nawigacja


Kris88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem zapytać jak w stilo działa telefon i nawigacja.

Trochę poszperałem w necie znalazłem mało informacji i starach a może coś się zmieniło ? jakiś upgrade softu.

do telefonu wkładamy całą kartę sim.

czy mogę głosowo wybrać nr? ( nazwisko)

czy mogę odebrać głosowo?

co jak auto jest wyłączone

czy do navi da się już wgrać coś polskiego?

auto mape?

a może lepiej szukać stilo bez tel i navi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Chciałem zapytać jak w stilo działa telefon i nawigacja.

> Trochę poszperałem w necie znalazłem mało informacji i starach a może coś się zmieniło ? jakiś

> upgrade softu.

> do telefonu wkładamy całą kartę sim.

> czy mogę głosowo wybrać nr? ( nazwisko)

> czy mogę odebrać głosowo?

> co jak auto jest wyłączone

> czy do navi da się już wgrać coś polskiego?

> auto mape?

> a może lepiej szukać stilo bez tel i navi

co do głosowego wybierania ...hmm nie wiem, nie pokonałem głosowego wybierania funkcji (cały proces instalacji mnie pokonał)

Fakt, że jak jeździłem dużo w trasie to karat SIM się sprawdzała - idealnie słychać mnie jak i rozmówcę (w porównaniu z nowszymi samochodami np Hyundai i40 - pomyłka mikrofonu - trzeba krzyczeć do mikrofonu)

Jak silnik zgaszony - brak telefonu - trzeba uruchomić radio by znów się bawić.

Nav

Ostatnia aktualizacja map to 2010-2011 - nic innego nie wgrasz.

W babarcie masz dodatkowo wyświetlacz pomiędzy zegarami i można ustawić tam dod naw strzałkową - fajne rozwiązanie.

Jak ustawisz trasę i zgasisz silnik naw ma podtrzymanie przez 30min by po ponownym uruchomieniu silnika działała bez zwłoki.

Wszystko tylko w 4 językach ANG,FR,D,I.

Nav używam jedynie w sytuacji awaryjnej - zgubienia się.

Inny plus CN+ - to korektor graficzny audio - więcej możliwośći ustawienia dźwięku. Dodatkowe opcje i komp pokładowy na wyświetlaczu CN+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

> czy mogę głosowo wybrać nr? ( nazwisko)

Tak, głosowo można wybierać, ja tak robię. Do numerów które najczęściej wybieram przypisałem imiona i nimi wybieram połączenie. Jedyna niedogodność to fakt, że muszę to robić po włosku, ale to tylko dwa słowa ( chiama i invia ), generalnie do ogarnięcia. Wybieranie głosem bardzo wygodna rzecz.

> czy mogę odebrać głosowo?

Odbiór głosowo NIE, tylko klawiszkiem z symbolem telefonu, do 1 sek - odbierasz, powyżej 2 sek przytrzymania klawisza - odrzucasz połączenie

> czy do navi da się już wgrać coś polskiego?

Wg. tego co wiem - nic

Ja z Navi+ korzystam z tel, radio i CD ( MP3 ) i oczywiście wszystkiego co daje w tej wersji komp.

Pozdr. ART.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co do głosowego wybierania ...hmm nie wiem, nie pokonałem głosowego wybierania funkcji (cały proces

> instalacji mnie pokonał)

> Fakt, że jak jeździłem dużo w trasie to karat SIM się sprawdzała - idealnie słychać mnie jak i

> rozmówcę (w porównaniu z nowszymi samochodami np Hyundai i40 - pomyłka mikrofonu - trzeba

> krzyczeć do mikrofonu)

> Jak silnik zgaszony - brak telefonu - trzeba uruchomić radio by znów się bawić.

> Nav

> Ostatnia aktualizacja map to 2010-2011 - nic innego nie wgrasz.

> W babarcie masz dodatkowo wyświetlacz pomiędzy zegarami i można ustawić tam dod naw strzałkową -

> fajne rozwiązanie.

> Jak ustawisz trasę i zgasisz silnik naw ma podtrzymanie przez 30min by po ponownym uruchomieniu

> silnika działała bez zwłoki.

> Wszystko tylko w 4 językach ANG,FR,D,I.

> Nav używam jedynie w sytuacji awaryjnej - zgubienia się.

> Inny plus CN+ - to korektor graficzny audio - więcej możliwośći ustawienia dźwięku. Dodatkowe opcje

> i komp pokładowy na wyświetlaczu CN+

dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.