Skocz do zawartości

I po wakacjach


artur-wiater

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku Włochy, Eva naśmigała 3000 km - Czechy - Austria - Włochy. Śmigaliśmy w dzień wszystko pieknie poza incydentem z instalacją we Włoszech nie chciała się przełączyć na gaz po 15 minutowym postoju - postukałem w parownik i przeszło - było 36 w cieniu - pewnie zawór elektromagnetyczny zalepił sie syfem z makaronowego gazu.

Eva na autostradach pokazuje swoje zalety - wygodna, cicha, tempomat, bez stresu 150 km/h, pomimo tylu godzin zmęczenie umiarkowane.

Spalanie średnie 10,3 litra na 100 km.

Ceny gazu w Austrii masakra - 89 Eurocentów litr, Wochy 78.

Tankowełem równeiz paliwo u Makaronów 1,79 Euro litr.

Winiety: Austraia 16 Euro, Czechy 7 Euro

Bramki Włochy 32,50 Euro i w drodze powrotnej - Sobota korki prędkośc średnia 50 km/h

Miejscowośc Rosolina Mare polecam fajne miasteczko typowo turystyczne z wieloma atrakcjami - wesołe miasteczko, dyskoteki, koncerty, ciągle coś się dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku Bułgarię nawiedzałem. Szkoda, że już po urlopie no.gif

We Włoszech byłem kilka lat temu w Caorle k. Wenecji.

Lacetti też wygodnie mi się jechało. ok.gif

Jak teraz ceny? Noclegi, wyżywienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w tym roku Bułgarię nawiedzałem. Szkoda, że już po urlopie

> We Włoszech byłem kilka lat temu w Caorle k. Wenecji.

> Lacetti też wygodnie mi się jechało.

> Jak teraz ceny? Noclegi, wyżywienie?

To zależy gdzie się kupuje ale w samymm miasteczku: knajpa: piwo 0,4 - 19zł, Pizza 21zł - 43zł, makaronik 30zł-50zł, obsługa 8,60zł od osoby, ich beznadzejny chleb na wagę 10-12zł, szynka 150-250zł kg, piwo w sklepiku - 4,30zł - 9zł. Nocleg fajne warunki, taras, kuchnia, dużo miejsca, 300 metrów od morza - 5000 zł na 2 rodziny - 6 osób 2 tygodnie.

Generalnie drogo ale można wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To zależy gdzie się kupuje ale w samymm miasteczku: knajpa: piwo 0,4 - 19zł, Pizza 21zł - 43zł,

> makaronik 30zł-50zł, obsługa 8,60zł od osoby, ich beznadzejny chleb na wagę 10-12zł, szynka

> 150-250zł kg, piwo w sklepiku - 4,30zł - 9zł. Nocleg fajne warunki, taras, kuchnia, dużo

> miejsca, 300 metrów od morza - 5000 zł na 2 rodziny - 6 osób 2 tygodnie.

> Generalnie drogo ale można wytrzymać.

Nocleg znośnie. Kiedyś pamiętam w **** kompleksie z basenem miałem apartament dla 5os. z pełni wyposażoną kuchnią za niewiele ponad 4000zł.

Ale pozostały ceny już wtedy dobijały. Dobrze, że w pobliżu znalazłem supermarket smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi, powiedz mi, przy 150km/h masz ciszę w samochodzie? u mnie przy 130 jest głośno..... daj znać jak będziesz w Warszawie, to może mi zaprezentujesz, jak chodzi Twoja Eva, bo ja do swojej mam już coraz mniej zaufania frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz cicho to pojęcie wzdlędne, przed wymianą tłumików miałem do 160 słyszalny tylko wyraźny szum opon, teraz na uniwersalnych Asmetach przy 130 jest nie dokuczliwy w/g mnie cichy dźwięk silnika, a o dziwo przy 150 jest tylko wyraźny szum opon. Dla porównania w Nissanie Primera kolegi poziom hałasu jest ze 2 razy większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.