Skocz do zawartości

montaz elektryki szyb


Rejmi

Rekomendowane odpowiedzi

kilka pytan zanim zaczne grzebac

1. w ktorym miejscu dokladnie wychodzi wiazka z drzwi do kabiny i co trzeba wymontowac by te wiazke przeciagnec?

2. dysponuje zestawem org mechanizm+org przelaczniki+ org wiazka gdzie wpiac org wiazke (w ktore miejsce) do istniejacej instalacji samochodu? - ewentualnie co trzeba dorobic z instalacji? chyba ze jest p&p

chyba ze lepiej kupic zestaw bez wiazki fabrycznej zrobiony na przekaznikach i wtedy tylko wpiac bezposrednio do zasilania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kilka pytan zanim zaczne grzebac

> 1. w ktorym miejscu dokladnie wychodzi wiazka z drzwi do kabiny i co trzeba wymontowac by te wiazke

> przeciagnec?

Wychodzi w okolicach dźwigni otwierania maski lub nieco poniżej. Nie pamiętam dokładnie. grinser006.gif Wg mnie nic nie trzeba odkręcać, by kable przepchnąć z kabiny, przez przelotkę, do drzwi - przerzucałem dwa kable do czujnika temperatury przy istniejącej instalacji centralnego i szyb.

> 2. dysponuje zestawem org mechanizm+org przelaczniki+ org wiazka gdzie wpiac org wiazke (w ktore

> miejsce) do istniejacej instalacji samochodu? - ewentualnie co trzeba dorobic z instalacji?

> chyba ze jest p&p

> chyba ze lepiej kupic zestaw bez wiazki fabrycznej zrobiony na przekaznikach i wtedy tylko wpiac

> bezposrednio do zasilania?

Tu nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> przerzucałem dwa kable do czujnika temperatury przy istniejącej instalacji centralnego i szyb.

też mam zamiar czujnik podłączyć. Oprócz zdjecia tapicerki drzwi i lusterka nie musze nic sciągać ? Łatwo ten kabel przeciągnąć czy ciasno jest? I co z lusterkiem- też je trzeba rozebrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale i tak chyba wstrzymam sie z zamiana korbek na pstryczki elektryczki do konca gwarancji - po tym

> co mi w przyplywie szczerosci aso fiata powiedzialo:/

Aso w Radomiu nie widziało żadnych przeciwskazań do samodzielnego dołożenia el. lusterek i el. szyb. Gwarancja nadal obowiązuje wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aso w Radomiu nie widziało żadnych przeciwskazań do samodzielnego dołożenia el. lusterek i el.

> szyb. Gwarancja nadal obowiązuje

Dość ciekawy wywód mógł by być w temacie: utrata gwarancji spowodowana montażem elektrycznych szyb i wpływ owych elektrycznych szyb na cieknącą miskę olejową lub uszkodzoną skrzynie biegów spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też mam zamiar czujnik podłączyć. Oprócz zdjecia tapicerki drzwi i lusterka nie musze nic sciągać ?

waytogo.gif

> Łatwo ten kabel przeciągnąć czy ciasno jest? I co z lusterkiem- też je trzeba rozebrać ?

Kable przciskałem od góry, od lusterka. Prościej jak iść z kabiny i się męczyć pod górę. Przejście przelotką z kabiny do drzwi łatwe, drzwiami też w miarę łatwe, przepchanie się kablami zabezpieczonymi taśmą izolacyjną przy metalowych kroćcach od regulacji lusterka, przez załamaniu 90 stopni - trudne, najdłużej mi z tym zeszło. Szkła nie ściągałem, rozwierciłem ujście wody tak by czujnik wszedł, zakleiłem Poksipolem, Distalem i się na razie trzyma. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.