Skocz do zawartości

Leje, moto moknie


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z popołudniowego kółka tuż przed deszczem. Wiedziałem, że będzie padać, ale sadziłem, że popada chwilę i przestanie, więc moto stoi pod blokiem zlosnik.gif. A tu się zapowiada na dłuższe opady 270751858-jezyk.gif. Jak tak popada przez całą noc, podejrzewam, że siedzenie będę mógł wyżymac frown.gif. Jak to suszyć? Teraz już nie odstawię sprzętu do garażu, bo raz, ze wypiłem piwo, dwa, że za daleko i nie mam zamiaru spacerować w deszczu z garażu 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale będą zacieki...

> Zawsze przecieram moto zaraz po tym jak zamoknie.

To, że na lakierze będą ślady, to mnie nie dziwi - był zakurzony po całym tygodniu, więc i tak pojadę do myjni. Tylko martwi mnie siodło - mam takie jakby perforowane, jakby miało malutkie dziurki confused.gif Jak woda przesiąknie do gabki, to ze dwa dni będzie mi dupsko moczyć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wróciłem z popołudniowego kółka tuż przed deszczem. Wiedziałem, że będzie padać, ale sadziłem, że

> popada chwilę i przestanie, więc moto stoi pod blokiem . A tu się zapowiada na dłuższe opady .

> Jak tak popada przez całą noc, podejrzewam, że siedzenie będę mógł wyżymac . Jak to suszyć?

> Teraz już nie odstawię sprzętu do garażu, bo raz, ze wypiłem piwo, dwa, że za daleko i nie mam

> zamiaru spacerować w deszczu z garażu

A ja pierwszy raz pomykałem w deszczu zlosnik.gif Spoko, podoba mi sie oink.gifoink.gif ciuchy dały radę, buty też ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko martwi mnie siodło - mam takie jakby perforowane, jakby miało malutkie dziurki Jak woda przesiąknie do gabki

ee, chyba nie będzie tak źle. Te dziurki raczej element dekoracyjny, nie sa na przelot.

nie kojarzę, żeby mi w kaiw tak przemakało siedzenie. Szmatka, kilka ruchów i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ee, chyba nie będzie tak źle. Te dziurki raczej element dekoracyjny, nie sa na przelot.

> nie kojarzę, żeby mi w kaiw tak przemakało siedzenie. Szmatka, kilka ruchów i jazda

Faktycznie!! smile.gif Lało przez prawie całą noc, koło 10 na chwilę przestało, więc postanowiłem odstawić sprzęt do garażu. Wystarczyło z wierzchu wytrzeć siodło ok.gif. Znów się czegoś nauczyłem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.