Skocz do zawartości

problem z temperatura 1.2 16v


JohnnyR

Rekomendowane odpowiedzi

Słowe wstępu:

-nowy termstat

-nowy czujnik temperatury cieczy - ten do kompa

nagrzewa sie do 90* i powinno sie zatrzymac, ale ten bubel nadal sie gotuje, jak gdyby nigdy nic a wiatrak sie nie włącza

jedyna wada to taka, ze z chlodnicy mi woda ucieka, ale poki jest, nie powinien sie gotowac, tymbardziej ze nie ucieka jakos w zawrotnym tempie.

Jakies sugeste?

pompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nagrzewa sie do 90* i powinno sie zatrzymac, ale ten bubel nadal sie gotuje, jak gdyby nigdy nic a

> wiatrak sie nie włącza

widziałem ze włącznik/czujnik w chłodnicy masz zdrowo nadrutowany grinser006.gif Może tam coś nie działa, trzeba by na krótko sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Słowe wstępu:

> -nowy termstat

> -nowy czujnik temperatury cieczy (te są 2 - jeden do komputera, jeden do wskazówki na zegarach,

> nowy jest ten do komputera, 2-pinowy)

> nagrzewa sie do 90* i powinno sie zatrzymac, ale ten bubel nadal sie gotuje, jak gdyby nigdy nic a

> wiatrak sie nie włącza

> jedyna wada to taka, ze z chlodnicy mi woda ucieka, ale poki jest, nie powinien sie gotowac,

> tymbardziej ze nie ucieka jakos w zawrotnym tempie.

> Jakies sugeste?

> ew jakies inne sugeste?

> pompa?

Dlaczego wiatrak sie nie uruchamia ? Czujnik na krótko próbowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widziałem ze włącznik/czujnik w chłodnicy masz zdrowo nadrutowany Może tam coś nie działa, trzeba

> by na krótko sprawdzić.

zdrowo nadrutowany, ale jeszcze niedawno wlaczal sie wiatrak a teraz nawet tego mu sie nie chce grinser006.gif

> Dlaczego wiatrak sie nie uruchamia ? Czujnik na krótko próbowałeś ?

nie, tak bylo i przy swapie nie chcialo nam sie chlodnicy zmieniac "bo działała" .. grinser006.gif

oczywiscie jak jakde w trasie, to temperatura spada ponizej 90, ale wystarcza jedne swiatła i zaraz gotowanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio miałem to samo u siebie ...

> nowy czujnik w chłodnicy załatwił sprawę...

ostatnio tzn nowy czujnik i termostat wstawiles? grinser006.gif

i tak chlodnice musze wymienic, wiec od razu nowy czujnik kupie, obyś mial racje!

jeszcze jedno - chlodnica z 9sety jest taka sama jak sportingowa z 1.1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.