Skocz do zawartości

buty codzienne/miejskie


Olas1

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam i szukam i nic nie potrafię rozsądnego wymyślić.

Nie wiem czy tekstylne, czy skóra? Krótkie czy jednak dłuższe?

Mają być używane na co dzień, dojazdy do pracy, ale też na jakieś krótkie wycieczki. Turystyki nie planuję dłuższej. Jeżdżę na razie w zwykłych skórzanych butach, ale to nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam i szukam i nic nie potrafię rozsądnego wymyślić.

> Nie wiem czy tekstylne, czy skóra? Krótkie czy jednak dłuższe?

> Mają być używane na co dzień, dojazdy do pracy, ale też na jakieś krótkie wycieczki. Turystyki nie

> planuję dłuższej. Jeżdżę na razie w zwykłych skórzanych butach, ale to nie ma sensu...

krotkie z jakas membrana a jakie to juz kwestia ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam i szukam i nic nie potrafię rozsądnego wymyślić.

> Nie wiem czy tekstylne, czy skóra? Krótkie czy jednak dłuższe?

> Mają być używane na co dzień, dojazdy do pracy, ale też na jakieś krótkie wycieczki. Turystyki nie

> planuję dłuższej. Jeżdżę na razie w zwykłych skórzanych butach, ale to nie ma sensu...

Ja śmigam w długich i jest gitara. Fakt ja na co dzień lubię łazić w wojskowych więc zlosnik.gif

Kupiłem Falco Mixto ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może alpinestars smx-1 lub buty, które ostatnio wpadły mi w oko:

> Alpinestars fastback

biorę pod uwagę, szczególnie te całe czarne, tylko ciut drogie i nie wiem czy faktycznie warte tej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam HEIN GERICKE TRICKY GTX teraz są wręcz w śmiesznej cenie jak na buty z gore-texem

> http://www.heingericke.pl/hein-gericke-tricky-gtxr-stiefel-schwarz-15204.html

> Niestety na stanie tylko 39 i 41, ale jeśli dojdzie mój rozmiar to kupuję jeszcze jedną parę

faktycznie całkiem ok, tylko na co dzień chyba jednak za wysokie?

8h w pracy pewnie będzie średnio wygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> biorę pod uwagę, szczególnie te całe czarne, tylko ciut drogie i nie wiem czy faktycznie warte tej

> ceny?

Ja akurat rozważam te z żółtym bo pasowałyby do sprzętu ale jako drugie buty do bardziej "cywilnych" celów. Podstawowy wybór to smx-5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> faktycznie całkiem ok, tylko na co dzień chyba jednak za wysokie?

> 8h w pracy pewnie będzie średnio wygodne?

Każdy ma jakieś indywidualne preferencje jak wiadomo, ogólnie myślę że trudno będzie znaleźć wygodniejsze.

Przez zimę czasami w nich chodziłem normalnie i nawet na rowerze jeździłem biglaugh.gif

Nie wiem jak to zrobili, ale bardzo fajnie wiąże się w nich sznurówki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> faktycznie całkiem ok, tylko na co dzień chyba jednak za wysokie?

> 8h w pracy pewnie będzie średnio wygodne?

Ja w plecaczku wziąłem sobie do roboty adidaski zlosnik.gif

Po mieście jeżdżę w probikerach ACTIVE, ale i tak bym w nich nie wytrzymał 8h (szczególnie w takich temperaturach) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Każdy ma jakieś indywidualne preferencje jak wiadomo, ogólnie myślę że trudno będzie znaleźć

> wygodniejsze.

> Przez zimę czasami w nich chodziłem normalnie i nawet na rowerze jeździłem

> Nie wiem jak to zrobili, ale bardzo fajnie wiąże się w nich sznurówki

Ja mam w biurze buty na zmianę wink.gif Raz, że bym nie wytrzymal 8h w buciorach za kostkę, dwa, że trochę głupio bym wyglądał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam w biurze buty na zmianę Raz, że bym nie wytrzymal 8h w buciorach za kostkę, dwa, że trochę

> głupio bym wyglądał

Jak jadę do pracy to w plecaku mam spodnie i buty. Wpadam i się przebieram. Więc nie mam stresu że 8 h mi będą się wiecie co pocić oink.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zarzekałem się,że nie będę jeździł na moto do pracy ale jako,że mam mało okazji do śmigania, a

> jutro jest luźniejszy dzień to pakuję buty na zmianę do plecaka i jadę do roboty na 2oo.

Ja do pracy mam 3 razy bliżej niz do garażu a mimo to rano wstaję, ubieram sie w ciuchy na 2oo i ide po Fredka. Robie taka rundkę z 10 km i dopiero jadę do roboty spineyes.gif

Wieczorkiem czasem nawet koło 23-24 idę odprowadzić moto do garażu oczywiście opłotkami hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.