Skocz do zawartości

Zakup Bravo 1.4 90 KM


Rekomendowane odpowiedzi

Planuje dziewczynie za nabyć taki wynalazek. Wcześniej jeździła, Honda Civic Ufo 1.4 83 hp, które demonem prędkości nie było, a ponadto zawieszenie wybieralo nierówności jak taczka.

Na miasto wystarczy ten silnik?

Honda spalala ok 7 litrów przy jezdzie takiej miejskiej jezdzie.

Czt prawdą jest że ten silnik bierze całkiem spore ilości oleju?

Auto jest z 2009 roku, ma trochę ponad 30tys przebiegu i jest od pierwszego właściciela serwisowane do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Planuje dziewczynie za nabyć taki wynalazek. Wcześniej jeździła, Honda Civic Ufo 1.4 83 hp, które

> demonem prędkości nie było, a ponadto zawieszenie wybieralo nierówności jak taczka.

> Na miasto wystarczy ten silnik?

zalezy komu wink.gif nam wystarcza

> Honda spalala ok 7 litrów przy jezdzie takiej miejskiej jezdzie.

zalezy od kierownika, mozna 7 mozna 10 wink.gif , tylko ze ja mam szeroki profil (225/45/R17) i oboje z mulher.gif mamy ciezki but.gif co niespecjalnie pomaga w osiagani rekordow eco-drive wink.gif

> Czt prawdą jest że ten silnik bierze całkiem spore ilości oleju?

ile to jest sporo? grinser006.gif u mnie co 15kkm ucieka jakies pol litra, ale potem przestaje uciekac i trzyma sie poziomu minimum... nie wiem jak na dluzsza mete, bo olej wymieniam najpozniej co 20kkm (ze wzgledu na to ze glownie po miescie sie kulamy to staram sie wymieniac co 15kkm, ale czasami mi troche ucieknie)

> Auto jest z 2009 roku, ma trochę ponad 30tys przebiegu i jest od pierwszego właściciela serwisowane

> do końca.

upewnij sie ze ktos przecinka nie przesunal wink.gif - a na powaznie, jezdzac tylko po miescie i na wakacje (daleko, nieraz po 3-4kkm w 2tygodnie) przez ~5lat zrobilismy 87kkm wiec przebieg moze byc realny smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie w tym egzemplarzu, też są 17 calowe koła. Mocno auto spowalniaja takie 17tki? Katalogowe

> 12.5 do setki by jej wystarczyło, tylko czy czasami przez tą szerokość opony i wagę felgi z 12

> zrobi się 14 albo 15 sek?

nie wiem wink.gif wali mnie to wink.gif

inna sprawa ze na profilu 45 to jedzie jak po szynach wink.gif i wiem co mowie wink.gif w tym roku bylem na transfogarskiej i zabawa byla przednia wink.gif

i zawsze przesiadka na zimowe balony to dla mnie kara i strach bo jakos tak 'ciastowato' skreca wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie na poziome 7 litrów jak najbardziej osiągalne.

Silnik pewnie ma podobne osiągi jak ten hondowski(ja w tej chwili zastawiam się na nad ufo 1,8) i do miasta spokojnie styknie. Zawieszenie tez nie jest miękkie we fiacie i imho jest głośne. Mam na lato 16" i na zimie 15" i bardziej wole jeździć na 15". Jeśli chodzi o branie oleju. To mój bierze gdzieś 30-50ml na 1000km a może i mniej. Nie są to spore ilości na pewno ale ja go nie kręcę wysoko raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Honda spalala ok 7 litrów przy jezdzie takiej miejskiej jezdzie.

Mi NB spalał po mieście ok. 8,5l.

> Czt prawdą jest że ten silnik bierze całkiem spore ilości oleju?

Od przeglądu do przeglądu dolewać nie musiałem, ale fakt, że na ok. 12kkm trochę na miarce ubyło, tak ok. 1/2 pomiędzy minimum a maximum

> Auto jest z 2009 roku, ma trochę ponad 30tys przebiegu i jest od pierwszego właściciela serwisowane

> do końca.

Jak dla dziewczyny i na miasto, to brać. Mi samemu dobrze się jeździło, ale jazda w trasie przy 4 osobach i max bagażu wymagała cierpliwości wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi NB spalał po mieście ok. 8,5l.

czyli cos jak moj kiedy ja jezdze motocyklem, a mulher.gif ma focha na szefa i sie do roboty nie spieszy wink.gif

> Od przeglądu do przeglądu dolewać nie musiałem, ale fakt, że na ok. 12kkm trochę na miarce ubyło,

> tak ok. 1/2 pomiędzy minimum a maximum

miedzy min a max jest ~1 litra wiec miales podobne spalanie oleju jak w moim wink.gif

> Jak dla dziewczyny i na miasto, to brać. Mi samemu dobrze się jeździło, ale jazda w trasie przy 4

> osobach i max bagażu wymagała cierpliwości

oj tam zaraz cierpliwosci... po prostu trzeba byc strategiem (miec umysl szachisty) i planowac pare 'skokow' na przod grinser006.gif

ale do miasta jest wystarczajaco zrywny wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.