Skocz do zawartości

Dodge Caliber


MarCo

Rekomendowane odpowiedzi

2,0 CRD 2008 .

Jak to się sprawuje w praniu ,ile pali jaki komfort jazdy ,koszty serwisu ,eksploatacji ect ,ect ?

Oglądałem dzisiaj dwa egzemplarze z 2008 w zachęcającej cenie i wyposarzeniu i proszę o jakieś opinie urzyszkowników tego cudu ! ok.gif20.GIF

1326514758-dodge-caliber-18-12828.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2,0 CRDI 2008 .

> Jak to się sprawuje w praniu ,ile pali jaki komfort jazdy ,koszty serwisu ,eksploatacji ect ,ect ?

> Oglądałem dzisiaj dwa egzemplarze z 2008 w zachęcającej cenie i wyposarzeniu i proszę o jakieś

> opinie urzyszkowników tego cudu !

hehehe

my użytkujemy wersję 1.8 od nowości, już 5 rok leci.

W skrócie? Plastik ist fantastik! A do tego tłuczące zawieszenie nie wiadomo od czego, po 20 tysiącach na gwarancji wymienili wszystko w serwisie, po gwarancji wymian już nie liczę...

cieknące drzwi , zalewające podsufitkę, odchodząca pseudookleina z klamek wewnętrznych, raniąca paluchy! bagażnik zadziwiająco mały...elastyczności brak w tym silniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hehehe

> my użytkujemy wersję 1.8 od nowości, już 5 rok leci.

> W skrócie? Plastik ist fantastik! A do tego tłuczące zawieszenie nie wiadomo od czego, po 20

> tysiącach na gwarancji wymienili wszystko w serwisie, po gwarancji wymian już nie liczę...

> cieknące drzwi , zalewające podsufitkę, odchodząca pseudookleina z klamek wewnętrznych, raniąca

> paluchy! bagażnik zadziwiająco mały...elastyczności brak w tym silniku...

O fajne uwagi dzięki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O fajne uwagi dzięki

to auto wewnątrz jest wielkości... hmmm... punto ? przynajmniej takie wrażenie się odnosi....

kupiłbym to auto tylko, jeśliby cena była naprawdę atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hehehe

> my użytkujemy wersję 1.8 od nowości, już 5 rok leci.

> W skrócie? Plastik ist fantastik! A do tego tłuczące zawieszenie nie wiadomo od czego, po 20

> tysiącach na gwarancji wymienili wszystko w serwisie, po gwarancji wymian już nie liczę...

> cieknące drzwi , zalewające podsufitkę, odchodząca pseudookleina z klamek wewnętrznych, raniąca

> paluchy! bagażnik zadziwiająco mały...elastyczności brak w tym silniku...

Szczerze to oczekiwałem gorszej opinii, ten samochód u nas ma fatalne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to auto wewnątrz jest wielkości... hmmm... punto ? przynajmniej takie wrażenie się odnosi....

> kupiłbym to auto tylko, jeśliby cena była naprawdę atrakcyjna.

Nie no desperatem nie jestem i chłodno oceniam najlepiej pytając użytkowników ok.gif

Zainteresowały mnie wyglądem zewnętrznym mniej wnętrzem no.gif

Co do ceny, jedno kosztuje 28,500 przy przebiegu 114,500 a drugie 27,500 przy przebiegu 130,500 oba w skórze ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie no desperatem nie jestem i chłodno oceniam najlepiej pytając użytkowników

> Zainteresowały mnie wyglądem zewnętrznym mniej wnętrzem

> Co do ceny, jedno kosztuje 28,500 przy przebiegu 114,500 a drugie 27,500 przy przebiegu 130,500

> oba w skórze

nasz ma 60 tysięcy rzeczywistego przebiegu po 6 latach, a wrażenie .... tak z 5x większego przebiegu.

Absolutnie za tą cenę znam lepsze opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba to nie ma być dla Ciebie ?

> To nawet nie wygląda, masakra jakaś

A tak oglądam bo coś większego chce zanabyć ale to ciasne jest i te opinie całkiem mnie zniechęciły no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.