Skocz do zawartości

krzyżak wału a regeneracja


M_Komorowski

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie wymiany przedniego krzyżaka wału w Mercedesie ML W163

A może jest to pytanie bardziej ogólne.

A mianowicie: Czy wymiana krzyżaka wału pociąga za sobą konieczność regeneracji wału ?

Auto nie drży, ale krzyżak jest do wymiany.

Mechanik twierdzi że wymiana krzyżaka pociąga za sobą konieczność oddania wału do regeneracji.

Zastanawiam się czy chce mnie naciągnąć, czy faktycznie tak jest, bo za regenerację wału krzyknął mi 700 zł. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może proponował Ci wspawanie innego krzyżaka bo oryginalny wymienia się z całym wałem?

Tak jest m.in. w CR-V II gen. Nowy wał z krzyżakami kosztuje 5kzł. Wspawanie końcówek od Poloneza Truck-a 500zł z wyważeniem.

Później wymiana kosztuje grosze ale jest częstsza.

Oryginał przy katowaniu wytrzymał 300kkm. Ten od Truck-a nie wiem, bo auto poszło na przetarg.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy Jeep czy nie krzyżak trzeba od wału odciąć, przyspawać nowy a cały wał wyważyć. I to kosztuje

> właśnie około 500 do 1000 zł. Zależy jeszcze czy krzyżak pojedynczy czy podwójny.

W większości walow w jeepach sa wymienne.

Co do wyważenie to oczywiście nie zaszkodzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy Jeep czy nie krzyżak trzeba od wału odciąć, przyspawać nowy a cały wał wyważyć. I to kosztuje

> właśnie około 500 do 1000 zł. Zależy jeszcze czy krzyżak pojedynczy czy podwójny.

wymiana krzyzaka w Jeepie nie jest az tak skomplikowana wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Mam pytanie odnośnie wymiany przedniego krzyżaka wału w Mercedesie ML W163

> A może jest to pytanie bardziej ogólne.

> A mianowicie: Czy wymiana krzyżaka wału pociąga za sobą konieczność regeneracji wału ?

> Auto nie drży, ale krzyżak jest do wymiany.

> Mechanik twierdzi że wymiana krzyżaka pociąga za sobą konieczność oddania wału do regeneracji.

> Zastanawiam się czy chce mnie naciągnąć, czy faktycznie tak jest, bo za regenerację wału krzyknął

> mi 700 zł.

Wszystko się da,....jak się trafi pod odpowiedni adres.

Wał wyciągnięty, wymieniony krzyżak, wał wyważony, zamontowany i wszystko działa jak nalezy.

Koszt....280zł

Adres: Kraków ul. Przewóz 49.

Polecam z czystym sumieniem.

Coraz mniej takich fachowców. Miło, szybko i profesjonalnie,

Jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.