Skocz do zawartości

uszczelnienie brodzika - czym?


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

po kąpieli prysznicowej, przy ścianie pojawia się woda.

na bank nie cieknie spod syfonu (to łatwo sprawdzić),

cieknie gdzieś, ale sam nie wiem gdzie - możliwe miejsca uszczelniłem sylikonem, ale mam już tego dość i chyba wyczyszczę ten sylikon do zera (czym?) i dam taką beznadziejną taśmę uszczelniającą (zdaje to egzamin?), bo żeby to zrobić porządnie musiałbym chyba zdemontować całą kabinę i wtedy zacząć od uszczelnienia hmm.gif Jak będę zmuszony, to tak zrobię -

ma ktoś jakieś pomysły ? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, kabina nowa po kilku tygodniach zaczęło lecieć, myślałem że syfon - wyciąłem styropian, okazało się że leci po ścianie. Wyciąłem stary sylikon i dokładnie odrapałem ścianę i brodzik (ostrzem do nożyka), potem umyłem benzyną i położyłem od nowa sylikon - nie cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem to samo, kabina nowa po kilku tygodniach zaczęło lecieć, myślałem że syfon - wyciąłem

> styropian, okazało się że leci po ścianie. Wyciąłem stary sylikon i dokładnie odrapałem ścianę

> i brodzik (ostrzem do nożyka), potem umyłem benzyną i położyłem od nowa sylikon - nie cieknie.

+1 benzyna ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po kąpieli prysznicowej, przy ścianie pojawia się woda.

> na bank nie cieknie spod syfonu (to łatwo sprawdzić),

> cieknie gdzieś, ale sam nie wiem gdzie - możliwe miejsca uszczelniłem sylikonem, ale mam już tego

> dość i chyba wyczyszczę ten sylikon do zera (czym?) i dam taką beznadziejną taśmę

> uszczelniającą (zdaje to egzamin?), bo żeby to zrobić porządnie musiałbym chyba zdemontować

> całą kabinę i wtedy zacząć od uszczelnienia Jak będę zmuszony, to tak zrobię -

> ma ktoś jakieś pomysły ?

naklej na łączeniach brodzika z scianą taśmę silikonową do uszczelniania brodzików , może nie wygląda tak ładnie jak silikon ale nie cieknie przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> naklej na łączeniach brodzika z scianą taśmę silikonową do uszczelniania brodzików , może nie

> wygląda tak ładnie jak silikon ale nie cieknie przynajmniej.

Ja przykleiłem (kabina narożna) na łączeniu ścian i brodzika plastikowe ćwierćwałki, problem się rozwiązał.

ZTCP są nawet gotowe zestawy do takich uszczelnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> naklej na łączeniach brodzika z scianą taśmę silikonową do uszczelniania brodzików , może nie

> wygląda tak ładnie jak silikon ale nie cieknie przynajmniej.

Ja tak wlasnie zrobilem ok.gif

Przy czym pod spod dalem jeszcze silikon dla pewnosci wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.