Skocz do zawartości

Dzień pod znakiem LWA


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy kupiłem Maluszka (wrzesień 2011)... Pug został zepchnięty trochę na drugi plan zlosnik.gif

Tzn pełni GODNĄ funkcję NIEZAWODNEGO (mimo wszystko) auta... ale jeździ dużo mniej i głównie w okresie zimowym zlosnik.gif

Tak konkretnie, to przez ostatnie dwa lata przejechał około 13.000 km 893goodvibes.gif (a Maluch około 16.000 270751858-jezyk.gif)

Ale do rzeczy...

Postanowiłem oddać go w ręce osoby, która o niego zadba jak należy zlosnik.gifok.gif Czyli do Street Customs Detail cfaniaczek.gif (nasz AutoKącikowy kolega).

No i w związku z tym zrobiłem kilka fotek naprawdę dobrze wykonanej roboty ok.gif DZIEŃ POD ZNAKIEM LWA:

sofy.jpg

Patrząc na niego z daleka... w sumie niewiele się zmieniło zlosnik.gif --> Nadal jest srebrny 893goodvibes.gif

Z resztą nie spodziewałem się za wiele... w końcu srebrny nie jest kolorem o wielkim potencjale wink.gif

2egu.jpg

Za to z bliska nastała rewolucja... icon_eek.gif

Lakier błyszczy... JAK NOWY, serio wink.gif Poza błyskiem... wreszcie widać, że to lakier metalik zlosnik.gifok.gif

ngmx.jpg

ozb3.jpg

tmog.jpg

hcyv.jpg

A na koniec... tak zwana wisienka na torcie zlosnik.gif

Dodatkowo do usługi "odświeżenia lakieru" poprosiłem o wypolerowanie lamp wink.gif

Nie mam niestety fotkek z bliska, jak wyglądały przed zabiegiem... ale BĘDĄ i wstawię...

Na tą chwilę musicie uwierzyć, że efekt zwala z nóg ok.gif

Klosze były matowe i zżółknięte cfaniaczek.gif Teraz wyglądają JAK NOWE ok.gif

n4qt.jpg

Od dziś mój Pug wygląda jak "młody junak" zlosnik.gifok.gif

... Poza stadem wgniotek, które nazbierał przez 11 lat swojej egzystencji grinser006.gif

PS:

W wyżej wymienionym miejscu był wcześniej Maluszek zlosnik.gif --> KLIK wink.gif

Następny w kolejce jedzie Matiz żony i 206 rodziców ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, autko wygląda jakby wyjechało właśnie z fabryki. smile.gif Rozumiem Twoje odczucie, że z daleka efekt nie każdy od razu zauważy. Sam mam srebrny lakier i po kilku godzinach harówki z myciem i woskowaniem tylko ja mam świadomość pierwszorzędnego rezulatu. zlosnik.gif Twoje lampy po polerce - super. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratuluję, autko wygląda jakby wyjechało właśnie z fabryki. Rozumiem Twoje odczucie, że z daleka

> efekt nie każdy od razu zauważy. Sam mam srebrny lakier i po kilku godzinach harówki z myciem

> i woskowaniem tylko ja mam świadomość pierwszorzędnego rezulatu.

zlosnik.gif

> Twoje lampy po polerce -

> super.

Nie przypuszczałem, że wyjdą aż tak ładnie zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Świeci się jak nówka sztuka, mojemu pyziowi też by się przydało zrobić taką pielęgnację plus

> zabezpieczenie na zimę jakimś woskiem.

Zrobiłem ten zabieg głównie z myślą o zimie wink.gif Jest zabezpieczony woskiem syntetycznym cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A na koniec... tak zwana wisienka na torcie

> Dodatkowo do usługi "odświeżenia lakieru" poprosiłem o wypolerowanie lamp

> Nie mam niestety fotkek z bliska, jak wyglądały przed zabiegiem... ale BĘDĄ i wstawię...

Są i fotki z roboty zlosnik.gif Przed i po zlosnik.gifok.gif

1377108_518176204935769_820004390_n.jpg

1382364_518176328269090_538581477_n.jpg

1381598_518176418269081_994540895_n.jpg

554172_518176474935742_756694698_n.jpg

Efekt niezły, nie? 893goodvibes.gif

Dla ciekawych, więcej fotek na FB wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja patrząc na stan w jakim pierwotnie były klosze lamp. ok.gif Trwała jest taka polerka? (chodzi mi o to, czy france po takim zabiegu nie będą bardziej podatne na zarysowanie / zmatowienie). P.S. Mam bardzo podobne tablice rejestracyjne, też WE i też z Y na końcu. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rewelacja patrząc na stan w jakim pierwotnie były klosze lamp. Trwała jest taka polerka? (chodzi

> mi o to, czy france po takim zabiegu nie będą bardziej podatne na zarysowanie / zmatowienie).

Lakierem akrylowym bezbarwnym trzeba prysnąć i się trzyma.

> P.S. Mam bardzo podobne tablice rejestracyjne, też WE i też z Y na końcu.

To tak jak i ja zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.