Skocz do zawartości

Dłubanie w plastiku


Toost

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mi było dostosować chwyt pistoletowy od M4/M16 do stayera (który za chwilę będzie w nowej wersji - steyr taktyczny). No i tak sobie wystrugałem z poliamidu taka przejściówkę.

ch5.jpg

Jeszcze tylko otwór mocujący pod śrubę M5 z zatrzaskiem i będzie gotowe.

Kolba magpul już zamontowana, nowy montaż offsetowy też.

Całość wygląda tak

st1m.jpg

A mieści się do futerału dwustronnego 70x20 cm zlosnik.gif

st5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo ładnie. Zrobiłeś model 3D w jakimś UG, czy innej Catii i wyrzexbiłeś na frezarce

> numerycznej, czy zrobiłeś ręcznie?

> dranio

Nie bardzo wiem o czym do mnie mówisz. zlosnik.gif

Kupiłem wałek poliamidu fi70, z niego wyciąłem prostopadłościan, potem na wiertarce w stojaku i imadle krzyżowym frezem fi10 wycinałem powierzchnie i kolejne kształty. Te półokrągłe robiłem dremlem.

Jak by było robione na cnc to pasowało by idealnie (u nie są szpary) i miało by gładkie powierzchnie.

No ale niestety w przedpokoju wielkiego pola do popisu nie mam. Funkcjonalnie jest ok, estetycznie niestety tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś zrobił wiatrówkę na przykład Mossina czy Kałacha.

Tak czy inaczej gratuluję.

Ja rozkminiam temat pocienienia iglicy bez tokarki. Oczywiscie zona.gif mówi że nie ma grzebania przy wiatrówkach przy dzieciach więc ilość czasu na dłubanie mocno mi się kurczy. 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy ktoś zrobił wiatrówkę na przykład Mossina czy Kałacha.

Kliszewski przerobił mausera asg na 4.5bb zdaje się na co2. Jest kałach na bb

> Tak czy inaczej gratuluję.

> Ja rozkminiam temat pocienienia iglicy bez tokarki. Oczywiscie mówi że nie ma grzebania przy

> wiatrówkach przy dzieciach więc ilość czasu na dłubanie mocno mi się kurczy.

Zostaje wiertarka i pilnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kliszewski przerobił mausera asg na 4.5bb zdaje się na co2. Jest kałach na bb

> Zostaje wiertarka i pilnik

Właśnie nad tym myślę, tylko jak ja to spoleruję na lustro? Bo pasta lakiernicza chyba za słaba będzie?

Edyta.

Steyerek pozostanie taki jasny? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie nad tym myślę, tylko jak ja to spoleruję na lustro? Bo pasta lakiernicza chyba za słaba

> będzie?

> Edyta.

> Steyerek pozostanie taki jasny?

Tak.

Myślałem o oklejeniu folią karbonową, ale nie wyjdzie mi to ładnie, a i rozbierać go do klejenia nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie bardzo wiem o czym do mnie mówisz.

> Kupiłem wałek poliamidu fi70, z niego wyciąłem prostopadłościan, potem na wiertarce w stojaku i

> imadle krzyżowym frezem fi10 wycinałem powierzchnie i kolejne kształty. Te półokrągłe robiłem

> dremlem.

> Jak by było robione na cnc to pasowało by idealnie (u nie są szpary) i miało by gładkie

> powierzchnie.

> No ale niestety w przedpokoju wielkiego pola do popisu nie mam. Funkcjonalnie jest ok, estetycznie

> niestety tak sobie.

Na zdjęciach widać, że jest bardzo OK. Jeśli Cię to interesuje, spróbuje w tygodniu się dowiedzieć, jakie są koszty zrobienia tego na maszynie.

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.